Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is külső alapján ítéltek?...

Ti is külső alapján ítéltek? (mint ők. Bővebben lent)

Figyelt kérdés

valameik nap ülök a buszon két 14-15év körüli kiscsaj leszól"nézd már úgy nézki mint egy csöves ez gusztustalan" rózsaszín felső rózsaszín naci napszemcsi mert ez olyan rajcsi-.- és mindenkit lelehet szólni.. farmerrövid gatyába voltam hosszúoldallánc..rammstein-es póló magyar címeres nyaklánc szegecses karkötő,torna csuka..meg volt nálam egy szimatszatyor (2felvarró volt rajta) nemértem őket.. Attól mert nem úgy öltözködök mint ők, miért vagyok csöves?.. énis szoktam hajatmosni,megfésülködni Fürdeni..tiszta házban élek.. Szörnyű.. Csak én nem értem a mostani divat pic*ák felfogását?

15/L



#14-15év #külső alapján
2012. júl. 25. 00:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha már kiírtál ide erről kérdést nyilván foglalkoztat és zavar a dolog. Igen ilyen a világ, és ilyen is volt és lesz, ha nem akarod mindig a beszólásokat hallgatni akkor muszáj leszel változni. Nem p*csa stílusra, rocker maradj ha az vagy, de lehetnél nőiesebb, te is jobban járnál.
2012. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ne törődj azokkal, akik beszólogatnak. Ha nem úgy öltözöl, mint mindenki más, akkor az ilyen divatmajom rajcsajszik be fognak szólni, de le kell szarni. :)

Én is hasonlóan öltözöm, mint te, csak oldallánc, magyar címeres cuccok meg stb nélkül, na meg szimatszatyrom sincs.:D Zenekaros pólóim viszont vannak, ezek miatt meg szoktak bámulni (mondjuk valakik csak azért, hogy elolvassák mi van rajta xD).

Amúgy ha a Rammsteint szereted, hallgasd meg a Megaherzet is, hasonló zenét játszanak. :D

2012. júl. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Akik különcül öltözködnek, azokat én is megnézem, de inkább csak azt gondolom magamban, h vajon milyen lelki problémái vannak, meg hogy ciki lesz visszanézni a régi képeket pár év múlva. Régebben énis fiúsan öltözködtem, de szerencsére középsuliba menet kinöttem. Viszont olyanok, akik téged kinéznek mindenhol lesznek. Nálunk egyetemen is ki szokták beszélni ha vki furcsán néz ki (pl. "nézzd, ott a halálmadár" stb), esetleg nem mondják a szemébe, mert azért csak felsőoktatásban tanulunk, felnőttek vagyunk.

De sosem értettem, hogy a zenei irényzatot miért kell ennyire kimutatni. Én elég viccesen néznék ki, ha ezt csinálnám. Egyszerre lennék country ruhában, dj fülessel a fejemen, rap cuccban és még sorolhatnám. De ehelyett inkább a koromhoz illően öltözöm

2012. júl. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Végül is mindenki másként öltözködik, ugyanúgy bele lehet kötni egy egyszerű, semleges stílusú emberbe is, mindig mindenkit bármiért lehet csesztetni, ez szinte biztos. Én rockernek vallom magamat, mikor milyen cuccban vagyok, van hogy lerí rólam, van, hogy csak egy póló, meg egy egyszerű csuka van rajtam, aztán tegyen mindenki oda ahova akar. Én azt tanácsolom, hogy ha te ilyen vagy, ne hagyd magad lebeszélni róla, ez egy életérzés, amihez nálam az öltözködés is hozzátartozik. Mindenki öltözködik valahogy, ha te ezt szereted, légy ilyen, azonban a "kinézést" és a megjegyzéseket meg kell szokni, ez együtt jár a szubkultúránkkal. Kritizálókat meg hagyd a fenébe, neked meg az ő arcuk nem tetszik és mit lehet tenni? Érted...a világ már csak ilyen bonyolult.
2012. júl. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
Régen pont olyan voltam, mint Te. És nem azért változtattam, (egyébként nem hirtelen, hanem évek alatt), mert a társadalmi konvenciókba kívántam beleolvadni, vagy mert közben menyasszony, majd feleség, végül anya lettem, hanem mert próbálok úgy öltözni, hogy az alakomhoz passzoljon. Tehát hiába imádom a kockás férfiinget, a bő, saját kezűleg szaggatott, igazi farmer retro gatyát, bő fekete zenekaros pulcsit, mégsem hordom, mert nagyon hülyén áll. Régen nem érdekelt, de nem is volt egyetlen fiú sem, akinek tetszettem volna. Nem mondom, vannak csajok, akiknek jól áll ez, csak ahhoz nagyon vékonynak, magasnak kell lenni, én pedig nagyon alacsony és átlagos testalkatú vagyok, ezekben a cuccokban +15 kiló látszik, pedig nem vagyok kövér. Így most kizárólag turkálóból öltözöm, mert így valamennyire egyedi a ruhám, átalakítom, átszabom a tucatdolgaim, vannak színek, amik illenek hozzám, de mást nem veszek fel, és egyetlen darab plázastüncis cuccom sincs. Mint ahogy sosem hordok magassarkút, maradt a bakancs. Aki beszól Neked, azt hangosan nevesd ki, max tedd hozzá, hogy "ezzel magadat minősíted. De mivel nem hozzám szóltál, csak rólam, így inkább ne beszélgessünk, szellemileg úgysem vagyunk egy szinten." aztán elfordulsz és ennyi.
2012. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A majd kinövövöd dolog hülyeség. Aki nem csak pillanatnyi fellángolàsböl rockerkedik, nem növi ki. Láttam maratonon nagyon sok nagymamit, gyerekeseket stb. Ha a rockerség valakinek az életérzést jelenti, akkor az nem olyan múlandó dolog. De nem is olyan, amit csak az együtteses pólókkal lehet kifjezni. Ha valaki csak egy pólótól lesz rocker, az régen rossz. Akkor jönnek az olyan kis keveredések, hogy az illetőnek műtaraja, anarchistás pólója, fehér fűzős bakancsa van meg nagymagyaros nyaklánca. Mert ilyet is látni...
2012. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Tesóm (fiú).. ő "nevel" úgymond miatta lettem rocker :D

Tetszik a stílus,a zene minden. A Láncot meg azért hordom mert a barátomtól kaptam aki most külföldön van és nagyon ritkán látom LESZAROM ha nem divatos.

Tegnap oda csapódtam egy szinte ismeretlen társasághoz (szeretek barátkozni)oda jött egy kiscsaj és ezt kérdezte" Kit jöttél megverni?" neki is elmondtam..Attól hogy más a stílusunk nem azt jelenti,hogy rossz ember vagyok.

Amúgy szoktam nőiesebben öltözni, van egy gyönyörű szép fekete ruhám (olyan goth-osxd),fekete magassarkú szegecsekkel.. szoktam pántos felsőkben is járni

Szimat szatyrot is lecserélem.

2012. júl. 25. 11:22
 18/23 A kérdező kommentje:
Ja és nem szólok le minden divatosan öltöző lányt, csak aki engem is ;)
2012. júl. 25. 11:23
 19/23 anonim ***** válasza:
az ilyenek mindenkinek beszólnak,csakhogy az onbizalmukat noveljék,de ha visszaszólsz nekik vagy csak szépen rájuk mosolyogsz majd felrobbannak.vagyis az itteniek ilyenek.
2012. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nem értem itt egyesek szerint a kérdezonek miért ne lehetne ilyen a stílusa és miért kéne noiesen oltozkodnie? még sosem hallotátok,hogy Nem a ruha teszi az embert? én sem oltozok úgy mint a kérdezo és igen néha én is tiszta rózsaszínben vagyok,hordok átlagos ruhákat nem hordok magassarkút csak ritkán,imádom a tornacipoket,és akkor mi van? ha minden 15 éves lány noiesen oltozkodne akkor meg az lenne a baj. amugy nem kell odafigyelni az olyan emberekre akik kinevetnek,valójában nekik vannak problémáik és ezért akkor érzik jól magukat ha korulottuk mindenki más rosszul.
2012. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!