Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem értem a mostani fiúkat....

Nem értem a mostani fiúkat. Jövőre hetedikes leszek, és az osztályomban mindig megy a ronda szavak és a szxx-es témák. De mi olyan érdekes ebben?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább tanulj
2012. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a régebbi fiúkat értetted?

13 éves vagy....

2012. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen?Ez a gyakorikérdések.hu azt kérdezek, amit nem értek. És ez nem válasz.
2012. júl. 23. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni egy gyereknek!!!


Ugyan nem tudom miért van ez így, de ez így ment már akkor is, amikor én voltam ennyi idős, pedig annak már több, mint 10 éve és nem csak a fiúkra igaz.:) Azért nem minden fiú ilyen és valószínűleg ki is növi a többségük, csak most ettől érzik nagyfiúnak magukat, pedig ez irtó nagy butaság. Azért te ne állj be a sorba!:) Hidd el, ahogy idősödsz, majd megtanulod kiszűrni a normális embereket, akikkel érdemes foglalkozni, a többieket pedig egyszerűen csak el kell kerülni, ha lehet. Még 40 évesek között is vannak ilyenek, de azért fele arányban normális emberek is vannak.:)

2012. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szxx ? wtf
2012. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
am meg mit érdekel téged? az az ő dolguk nem?te is arról beszélsz amiről akarsz
2012. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felesleges válaszok kíméljenek!
2012. júl. 23. 18:25
 8/9 intrepid ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Te ne szokjál rá közöttük, egymással versenyeznek, ki tud szaftosabbat mondani, kinövik majd.
2012. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezért beszélnek erről, mert érzik a késztetést, hogy erről kell beszélniük. csak így lehetnek "menők", ezzel lehet humorizálni, cikizni a másikat, miközben erősnek érzik magukat, hogy ők milyen "nagyokat" mernek mondani. azt hiszik, ezzel felnéznek majd rájuk. de ez hülyeség, legalább is az lenne, ha lesz@rnád őket, és te arról és úgy beszélnél, amiről és ahogy akarsz! meg a többi kis bugyuta se akarná utánozni ezt a stílust...
2012. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!