Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek tényleg érdekes?

Szerintetek tényleg érdekes?

Figyelt kérdés
Állítólag a tinédzserek nem nagy hallgatnak mást csak technot popot meg rockot abból is a legmenőbbeket rappet se túl sokat. De én reggea mániákus vagyok bob marley-t Elijah prophett egésznap eltudnám hallgtani meg még sok ilyen énekest de ha elkezdem hallgtani rögtön mindenki mi ez ? vidd innen szar holott ki*aszott jó :)
2010. jún. 18. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

amit Te hallgatsz az zene amit Ők az divat:-))

ergó: Te vagy a jobb fej és az okosabb is:-)

2010. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem pont az a jó, hogy különbözőek vagyunk, más-más tetszik mindenkinek... különben mennyire unalmas hely lenne a világ?!

Éppenséggel nekem sem a szívem csücske a reggea, de más meg azt nem komálja amit én hallgatok szívesen, és tudod mit? c*rok rá! tedd te is azt! ;)

2010. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem meg éppen a reggae [mert így írják...] nem tetszik...

Amúgy meg mostanában a rap a menő, szóval nem tom, h érted azt, hogy rapet se túl sokat...

2010. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
amit ők hallgatnak az hanganyag, amit te az zene ennyi(a rock is zene, feltéve ha az TÉNYLEG rock és nem ien linkin park meg limp bizkit meg stb...pföjj)
2010. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a reggaet, se a hangzása nem jön be, se a mondanivalója. De nem szólom le, mert nekem is rosszul esik, ha valaki a rockot szólja le. Amúgy nem túl sok fiatal hallgat rockot. A mi korosztályunkban a lady gaga meg hasonlók a menők...

15/l

2010. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent hallgatok.

A Lady Gagától kezdve a Gorillazon át egészen a régi Jerry Lee Lewis számokig semmi nem áll messze tőlem.

Kedves első, erre mit lépnél? Én most jófej vagyok, vagy sem?

Zene alapján nem lehet ezt bekategorizálni.. van egy rapper barátom, nagyon jó arc, tökéletesen megférek vele.

És van egy másik baráti kör, akik punk zenekart alapítottak és aktívan játszanak, VALAMI ZSENIÁLISAN.

2010. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindekinek olyan zene tetszik, amilyen tetszik neki

nem lehet azt mondani, ez zene (mert én hallgatom) ez meg nem az (mert ezt ugye én nem hallgatomkm, mert ez sz*r)

neked a reggea tetszik, nekik meg a techno

van akinek mindenféle zene tetszik

Schubertől a s3m file-okig (pl. én)

emiatt leszólni valakit...


ugyanakkor van amit az ember ki nem állhat, no ebben az esetben mondod, hogy kapcsold már le ezt a szart

vagy szimplás cukkolás miatt

mert tudják, hogy szereted, és ugrasz arra ha leócsárolják :D

2010. jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!