Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elégé érdekes dolog nem?

Elégé érdekes dolog nem?

Figyelt kérdés
Régen még amikor 12 éves voltam és elöször voltam itthon este egyedül volt egy nagy vihar és letépte az erkélyen a redönyt de úgy,hogy a fa álványt is kitéptte.Azóta mindig félek a nagy viharokba föleg ha fúj a szélis:S ma este is egyedül leszek és egész estére nagy vihart mondanak 90kmh szélökéseket már mostis rángatja a redönyt mostmár 14 éves vagyok és amúgy nem vagyok félös egyáltalán de az erős szél és vihar kiborit...Nincs valami ötletetek,hogy ne zavarjon? Mindig arra gondolok,hogy csak egy kis vihar fúj a szél mindenhol fúj de akkoris nem birok elaludni se rádásul reggel meg fél 9kor kellek és nem lenne túl jó ha hajnali 2-ig nem tudnák elaludni..
2010. márc. 27. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szegényke.....az én lányom meg a dörgéstől fél, pedig már 16 éves.Olyankor mindig vele kell aludni.

Hallgass zenét.Ha máshogx nem megy, akkor fülhallgatóval.

2010. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Füldugó?

Zene a füledre? (mp3-4 stb..)

2010. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Én is tartok a viharoktól.Egyszer tavasszal kint voltunk a hobbiba a nagyszüleimmel,gulyást főztünk,napoztunk stb.Épp elkezdték anyumék tálalni a levest,mikor leszakadt az ég.Dörgött az ég,fújt a szél,villámlott,szakadt az eső.Akkor voltam 5 éves.Azóta én is tartok a viharoktól.

Én ezt úgy szoktam megoldani,hogy leengedek minden rendőnyt,becsukok minden ablakot és relaxációs zenét hallgatok,persze fülhallgatóval!:D Ez megnyugtat.


Szerintem Te is próbáld ki,hogy olyan zenét hallgatsz amit szeretsz,megnyugtat,mert az elvonja a figyelmedet a viharról.

15/L

2010. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet mosolyra ad okot, én 19 éves vagyok, de még mindig megfordulnak fura gondolatok a fejemben, ha vihar van. Nekem nincs semmi gyerekkori traumám ezzel kapcsolatban, egyszerűen csak ez van. Emlékszem, egyszer pici koromban volt egy hatalmas vihar akkor még egy legfelső emeleti kis lakásban laktunk. Elment az áram, a redőny ki-be horpadt, lehetett hallani, ahogy lent a szél visz mindent amit csak ér, a lépcsőház üveg falán csapkodja a huzat az ablakokat (igen, még csukott állapotban is)... anyuval és tesómmal egy ágyban feküdtünk, még sosem féltem annyira. Akkor kezdődött, és azóta is nyugtalan vagyok ha vihar van. A széllel és az esővel magában semmi bajom, de egy hatalmas nyári zápor amihez némi villám és dörgés is hozzájárul, attól kiráz a hideg. :) Ha van áram, akkor én ilyenkor tv-zek és próbálom elterelni a figyelmemet... beszélgetni ismerősökkel msn-en, stb. Volt hogy felhívtam barátomat:D Ha másképp nem megy, akkor dugj a füledbe valami zenét, rakd rá a párnát, és húzd a fejedre a takarót, ez tuti biztos :) Fontos hogy valami nyugis zenét hallgass, ami mellett eltudsz aludni.
2010. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régen én is féltem a viharoktól, de piszkosul. Ma már inkább felhasználom azt kissé hátborzongató érzést, amit egy tomboló vihar ad: egy órás vihar alatt akár 5-10 A4-es oldalt is tudok írni a készülgető regényembe. :)


Kérdésedre válaszolva: anno én azt csináltam, hogy a fal felé fordultam és a fülemre nyomtam egy kispárnát. Ha nagyon nem ment, akkor elővettem valami lassú folyású regényt és álomba olvastam magam. A zenelejátszó is jó ötlet, de nem biztos, hogy jót tesz a fülhallgatónak, ha álmodban ráfekszel véletlen...

2010. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 12 éves vagyok és mintha én lennék akit leirtál:D

Velem is az a gond hogy iszonyatosan félek a viharba főleg ha fúj a szél.Akár egyedül akár valakikkel vagyok.

2010. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!