Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék? Egyedül érzem...

Mit tehetnék? Egyedül érzem magam az osztályomban!

Figyelt kérdés

Én egy lelkes, életvidám, pozitív, csinos lány vagyok. Alsótól egész 6.-ig mindenki népszerű volt, mindenki jóba volt mindenkivel.

Aztán azóta senki sem kiváncsi rám, mindenkinek van valakije akivel igazán jóba van az osztályból de én senkit se tudok megnevezni, max valaki olyat aki mást választana.. A legjobb barátnőim közül az egyik nem is barátnőm már, teljesen elhanyagol, inkább haver.. a másikkal pedig el tudok beszélgetni komoly témákról is, de a suliban nincs témánk, még ha külön találkozunk akkor is ritkán, de ha valami baj adódik, meg tudom vele beszélni.

Nekem mindig kell valaki biztos pont akivel mondjuk tudom, hogy biztos egy szobában leszek oszt. kiránduláson, de most nincsen. Régebben volt.. Ha odamegyek valakihez, elbeszélget velem, de senki se szokott odajönni.

Akkor viszont népszerű vagyok és jól érzem magam ha 100%-osan energikus vagyok, és cska jön belőlem a szó. akkor figyelnek rám, és nevetnek velem, stb.

A barátnőmmel (aki inkább haver) megbeszéltem a problémákat hogy elhanyagol de mintha semmi sem történt volna, folytatja ugyanúgy.

Van, hogy üldögélek egyedül a padba, van hogy megelégelem és odamegyek valakikhez.

Sulin kívül próbálok barátokat szerezni, mindenféle szakkörön, stb.


Legjobb barátnőm pedig nem jár velem egy suliba és kb havonta tudunk úgy igazán találkozni, beszélgetni, cseverészni meg mondjuk hetente van alkalom...

Nagyon el akarok már menni másik suliba!! De addig mit tegyek?

Nagyon szervezkedős vagyok, meg néha beképzeltnek érzem magam, de nem vagyok az a tpipkus csaj akire rámondják hogy "beképzelt".


14L/8.o.


2012. jan. 13. 13:43
 1/2 anonim válasza:
Ne izgulj, ha problémát csinálsz a dologból, vagy bebeszéled magadnak, hogy veled senki se akar barátkozni, akkor nem is lesz belőle semmi. Probálj rendesen viselkedni, ha nyolcadikos vagy úgy is mindjárt mész a középsuliba, és ott majd szerzel barátokat. Amíg pedig elmész más suliba ne törődj velük. Úgy se leszel már sokáig velük.
2012. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte mintha magamat olvasnám!:) Nekem is így volt novemberig.És tudod min kellett változtatnom?Szinte semmin.=)

Van a legjobb barátnőm és ő is elhanyagolt engem,3.kerék lettem.:/Szóltam neki emiatt,de semmi.Nekem sem jöttek oda,hogy "hát heló,beszélgessünk",hanem nekem kellett odamennem!De ez azóta változott,leírom hogy neked is sikerüljön:

Először is:legyen több önbizalmad,gondolj arra,hogy hú de magabiztos vagy,állj a tükör elé,és hangosan mondd hogy:"Magabiztos vagyok,mindenki a társaságomat keresi!"-ezt mondd el minden nap,amíg nincs változás!:)

Másodszor:Legyen pozitív kisugárzásod!Ne feledd;a többiek olyannak látnak,amilyennek érzed magad!Érezd magad életvidámnak,és lásd:oda fognak menni hozzád.Nem kell sok minden ahhoz,hogy "ugyanolyan lány" legyél,mint a "korodbeliek"!:) Az jó dolog,hogy PRÓBÁLSZ barátokat szerezni,de nem elég!!!AKARJ barátokat szerezni!;)

Remélem segítettem kicsit!=)

14/L

2012. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!