Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent (meleg...

Mit tegyek? Többi lent (meleg téma)

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy itt a faluban,ahol lakom,kiderült,hogy meleg vagyok.És tegnap meg is fenyegettek,ha igaz végem van.Ismerem ezeket az embereket,és tudom:képesek megtenni.Ma ki sem mozdultam a házból,bevallom félek :$ Gondoltam az elköltözésre,lehet megoldana mindent,de nem tudom egyszerűen,hogy mi tévő legyek :/ Akinek,már volt hasonló dologban része,vagy van valami ötlete,az kérem segítsen.Normális válaszokat kérek!De úgy is lesz negatív válaszok,a homofóbok mindig jönnek,és oltanak,ahogy csak lehet.......

2012. júl. 11. 21:10
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
De ez nem mehet sokáig így.Feljelentést kell tenned.
2012. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Addig nem teszek,amíg nem lesz baj.Eddig egyszer fenyegettek meg.Azt "elnézem". De ha még egy ilyen,akkor tényleg a rendőrséghez fordulok.De már tényleg unalmas itthon.........
2012. júl. 19. 14:51
 43/44 anonim ***** válasza:
Jólvan drága, te tudod.De lehet egész nyáron otthon fogsz ülni és amikor azt hiszed, hogy már nem fenyegetnek többet majd akkor fognak.
2012. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretnék itthon lenni egész nyáron,lehet majd kijárogatok,nem lehetek örökké félelemebe.
2012. júl. 19. 18:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!