Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent (meleg...

Mit tegyek? Többi lent (meleg téma)

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy itt a faluban,ahol lakom,kiderült,hogy meleg vagyok.És tegnap meg is fenyegettek,ha igaz végem van.Ismerem ezeket az embereket,és tudom:képesek megtenni.Ma ki sem mozdultam a házból,bevallom félek :$ Gondoltam az elköltözésre,lehet megoldana mindent,de nem tudom egyszerűen,hogy mi tévő legyek :/ Akinek,már volt hasonló dologban része,vagy van valami ötlete,az kérem segítsen.Normális válaszokat kérek!De úgy is lesz negatív válaszok,a homofóbok mindig jönnek,és oltanak,ahogy csak lehet.......

2012. júl. 11. 21:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
76%
Legyél keményebb mint ők, vegyél egy 2colos rozsdamentes acél csövet azt Ba.zd őket szájba.
2012. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Költözés. Nagyon sajnállak, szerintem ez szörnyű, hogy ennyire kell valakinek rettegnie, mert más nem tud a saját életével foglalkozni és szánalmasan fenyeget, mert nem úgy él, ahogy az az idiótának megfelelne. Komolyan félelmetes.
2012. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Első válaszadó:megtenném,hidd el,de akkor kapna rendesen.Már komolyan nem érzem magam biztonságban.Barátommal nemrég kezdtük újra,de félek,hogy megint vége lesz :( telefonon is zaklatnak,bár nem innen a faluból,és kiderült,hogy én és barátom is meg van figyelve.A telefonáló mindent tudott rólam,azt is,hogy melyik nap milyen stílusú és színű ruhába vagyok :/
2012. júl. 11. 21:25
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is költözz el.
2012. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Sajna,ez az egyetlen megoldás :/ pedig maradnák,de inkább elmegyek,mielőtt tényleg megtörténik a baj.....
2012. júl. 11. 21:29
 6/44 anc válasza:
100%
Ha komolyabbra fordul, és már nem bírod a rettegést, fordulj a rendőrséghez. Bár szerintem már most is megtehetnéd, ha tudod, ki a telefonos zaklatód. Egyébként ők nagyon egyszerűen le is nyomozzák. Sajnálom, hogy emiatt ilyeneket kell átélned. Mindig lesznek nyomorult, homofób emberek, olyanok, akik nem fogadják el, ha valaki nem az általuk felállított, és a társadalom által helyesnek vélt "normák" szerint él... Kitartás!
2012. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) igyekszek,csak nehéz :( nem fogom sokáig bírni.Sejtésem van,hogy ki áll a telefonos dolog mögött,de addig nem szeretnék lépni,amíg nem vagyok 100%-ban biztos.De hogy ki hívott,az kérdés a mai napig.Egyáltalán nem volt ismerős a hangja.....
2012. júl. 11. 21:35
 8/44 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? csak azért kérdem, hogy függ-e valakitől a költözés!
2012. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,anyámmal,és tesóimmal élek.Apám meghalt 8 éve.Lenne hova mennem,ez nem is kérdés.
2012. júl. 11. 21:40
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Szegény! Nem lehet egyszerű, de ez attól is függ, hogy hol laksz, mert onnan minél meszebbre ki a megyéből!

Ha megkérdezhetem, hol laksz? Semmi baj, ha nem mondod el, én sem bízok meg mindenkiben!

2012. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!