Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent (meleg...

Mit tegyek? Többi lent (meleg téma)

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy itt a faluban,ahol lakom,kiderült,hogy meleg vagyok.És tegnap meg is fenyegettek,ha igaz végem van.Ismerem ezeket az embereket,és tudom:képesek megtenni.Ma ki sem mozdultam a házból,bevallom félek :$ Gondoltam az elköltözésre,lehet megoldana mindent,de nem tudom egyszerűen,hogy mi tévő legyek :/ Akinek,már volt hasonló dologban része,vagy van valami ötlete,az kérem segítsen.Normális válaszokat kérek!De úgy is lesz negatív válaszok,a homofóbok mindig jönnek,és oltanak,ahogy csak lehet.......

2012. júl. 11. 21:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

ezt most nagyon komolyan mondom:


FELJELENTéST KELL TENNED! amit veled csinálnad mélyen kimeríti a büntetőjogi kategóriát. a rendőrség ki fogja deríteni, ki hívogat, és véget vet ennek, nem szabad hagyni az ilyet csak úgy..

2012. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Béla211 ***** válasza:
100%
ja vagy jobban felbőszíti a többieket és tett legesék lesz belőle. És a rendőrség nem fog házi őrizétett adni neki.--remélem nagy városba költözöl . ott talán toleránsabbak az emberek meg nem vagy olyan szem előtt mint egy kis faluban. Vigyáz magadra és biztos minden rendbe jön.
2012. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
Szia Komádihoz közel vagy az hajdú bihar megye , akkor ha igen én segitek neked !
2012. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

08.48-as,egyenlőre nem szeretnék feljelentést tenni,nem járok ki az utcára,a házból sem megyek ki.Így csak nem lehet baj.De ha,még egy fenyegetés akkor mindenképp feljelentés lesz.


08.55-ös,igen városba költözök,ha minden igaz,akkor már holnap.


12.13-as,Veszprém megyébe lakom,de nem is fogadnám el a segítséget ilyen módon.Nem szeretném,ha tettlegességig fajulna a dolog,remélem nem is fog........

2012. júl. 12. 13:19
 25/44 anonim ***** válasza:
Na, sikerült már intézned valamit? Egy régebbi válaszoló vagyok!
2012. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Azért írjál, hogy jól vagy-e ez eléd durca.
2012. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Sajna nem :( úgy volt,hogy ma költözök,de nem jött össze,és szerintem ez mostanában nem is fog sikerülni :/ Nem járok ki az utcára egyáltalán,a házból sem nagyon mozdulok ki :$ Félek kimenni,pedig tudom,hogy az udvaron biztonságban vagyok,de nem merek......
2012. júl. 13. 21:21
 28/44 anonim ***** válasza:
De miért nem teszel feljelentést??? Ha valóban hívogatnak, azt le tudják nyomozni!! Mind a zaklatás, mind a fenyegetés BŰNCSELEKMÉNY!!!
2012. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

22:03,a hívogatás abba maradt,ki meg nem megyek,így meg fenyegetni sem tudnak,de komolyan,alig tudok aludni,mindíg rémálmaim vannak,és a legapróbb zajra is felébredek :/ remélem ez javulni fog


23:59,mi baj van? ezelőtt te írtad,hogy csak mert homoszexuális vagyok azért fenyegetnek,vagy valami ilyesmi.Ha zavar a kérdés írd meg,vagy valami.Mert nem tom mi bajod van ://

2012. júl. 14. 02:25
 30/44 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva:// Erre nem tudok mit mondani..hívd föl a rendőrséget, sztem nem muszáj kimenned...olyan nincs hogy a rendőrség házhoz jön?

Meg am honnan tudod h nem a faluból hívnak fel téged?


Tényleg nagyon sajnálom :( De én tuti nem költöznék el, persze megértem, hogy félsz.Énis félnék.Persze, hogy ott van a családod is.De jó hogy nem már elijeszt valaki és azért kell elköltöznöm mert meleg vagyok. Meg amúgy szerintem oylat is lehet, hogy fegyvert adnak neked a rendőrök, iylen esetben biztos kapnál fegyvertatási engedélyt.

2012. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!