Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent (meleg...

Mit tegyek? Többi lent (meleg téma)

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy itt a faluban,ahol lakom,kiderült,hogy meleg vagyok.És tegnap meg is fenyegettek,ha igaz végem van.Ismerem ezeket az embereket,és tudom:képesek megtenni.Ma ki sem mozdultam a házból,bevallom félek :$ Gondoltam az elköltözésre,lehet megoldana mindent,de nem tudom egyszerűen,hogy mi tévő legyek :/ Akinek,már volt hasonló dologban része,vagy van valami ötlete,az kérem segítsen.Normális válaszokat kérek!De úgy is lesz negatív válaszok,a homofóbok mindig jönnek,és oltanak,ahogy csak lehet.......

2012. júl. 11. 21:10
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
Szia! Szerintem is tegyél feljelentést, már csak azért is, hogy a fenyegető(k) érezze(ék) hogy nem tehetnek meg csak úgy bármint veled, mert meg lesznek büntetve. Hát szálljanak már le a magas lóról, mit képzelnek ezek. Anyukád nem tud segíteni a feljelentés elintézésében? És igen, honnan tudod, hogy nem falubeli fenyeget? Ha meg vagy figyelve, ott kell valaki elrejtőzzön a házatok közelében.
2012. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő,köszi hogy megértők vagytok,és mellettem álltok.Hát feljelentést nem tettem,igaz mióta megfenyegettek ki sem mentem az utcára.Ez pont ma 1 hete volt.A telefonos zaklató sem hív.Hát ha nem látnak,akkor nem tudnak megfenyegetni,szóval egyenlőre maradok háton belül.Csak mikor elkezdődik a suli,akkor lesz baj :/ De lehet,magántanuló leszek,múlt évben is az voltam,akkor is a másságom miatt,de ez nem megoldás,hogy menekülök,és bujkálok.De egyszerűen nem látok más megoldást :(
2012. júl. 17. 01:05
 33/44 A kérdező kommentje:
*házon belül :D meg látszik későn írtam :$ :)
2012. júl. 17. 07:33
 34/44 anonim ***** válasza:
De nem bujkálhatsz örökké :/ Valamit tenned kell...
2012. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Tényleg, amúgy hogy derült ki hogy meleg vagy?
2012. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Tényleg nem bujkálhatok örökké.Hát bár tudnám,hogy derült ki,de szerintem barinőm öccse hallgatott ki,mikor beszélgettünk náluk.Mert mondta,h tud barátomról.,eg azt is,h meleg vagyok.De akkor szólt,mikor már mindenkinek elmondta :@ és hozzá tette,h nem mondja el senkinek,pedig tutikóra Ő volt,más nem tudta......
2012. júl. 17. 21:23
 37/44 anonim ***** válasza:
És ha a barátnőd mondta el?Vagy más hallotta meg?Az öccsel rosszban voltál amiért elmondta?
2012. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
A barátnő 1000%,h nem mondta el,már rág óta tudja,és szinte mindent megbeszéltünk,meg bízok benne,és ismerem elég jól.A öccse mondhatta el,nem volt olyan jó a viszonyunk,nem is igen beszéltünk.Barátnőm kérdezte tőle,de tagadta.Azóta nem találkoztam agyerekkel,de ha alkalmam lesz kikérdeztem,hogy mi a francnak kellett felforgatni a dolgokat?!!!
2012. júl. 17. 21:45
 39/44 anonim ***** válasza:
Hát azt jól teszed. Azóta mi újság a fenyegetőkkel?
2012. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mivel ki sem megyek az utcára,a házból is nagyon ritkán mozdulok ki.Ha nem látnak,nem tudnak megfenyegetni,vagy beszólni,szal inkább maradok itthon :$
2012. júl. 18. 20:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!