Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahoz ha a 16...

Mit szólnátok ahoz ha a 16 éves lányotok otthon nem hordana melltartot?

Figyelt kérdés
a 16 éves lányom fürdés után Vagy néha napközben nem vesz fel melltartot a póló alá . nektek nem lenne felháborító? hogy otthon csak póló van rajta?
2012. júl. 8. 19:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
engem anyukám meg mindig azzal piszkált 15-16éves koromba,hogy minek hordok még otthon is melltartót...
2012. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
85DD vagyok,szültem már egy gyereket,apósom is velünk él,és itthon soha nincs rajtam cicifix,na erre varrjál gombot!A te lányod sem szivesen lennék...
2012. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Most kit érdekel? Ahogy Ő jónak látja és kényelmesebb neki.
2012. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem küldd átnevelő táborba!

Ott megtanítják neki, hogy illik öltözködni! Bárén a helyedben már ott leállítottam volna, mikor a nagykabátot levette. Rokonokat ilyen szexuális kísértésnek kitenni...

Felháborító és botrányos!

2012. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
fürdés után minek viseljen melltartót? Akkor már pizsamában van és alszik, könyörgöm!
2012. júl. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Szia

en egy 17 éves fiu vagyok

ebben melegben normális hogy nem vessz fel

én csak boxerben vagyok otthol

ha nem lennék szegyelos akkor boxert is levenném

2017. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!