Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahoz ha a 16...

Mit szólnátok ahoz ha a 16 éves lányotok otthon nem hordana melltartot?

Figyelt kérdés
a 16 éves lányom fürdés után Vagy néha napközben nem vesz fel melltartot a póló alá . nektek nem lenne felháborító? hogy otthon csak póló van rajta?
2012. júl. 8. 19:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Te hülye vagy? Otthon 16 évesen hadd legyen kényelmesen! Póló van rajta, akkor mi a problémád? Ebben a melegben akár meztelenül is lehetne.
2012. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát én elmúltam 40 éves, és még életemben nem volt rajtam melltartó. Mi van ezen felháborító? A melltartó arra van, hogy ne lógjon az ember melle. Elég ritka, hogy egy 16 évesnek már lógna. De még ha földig lógna is, otthon mi a fenének hordaná? Szerintem te beteg ember vagy, ha a saját lányod látványa is felháborít.
2012. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
93%

40 fok van, és még az is melegít. Anélkül kényelmesebb, legalábbis nekem.

Miért érzed felháborítónak?

2012. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
93%

Felháborító? ne viccelj már..

Ha elmegy otthonról természetes ha vesz melltartót (bár sok kis mellű nő még akkor sem), de otthon? Miért kellene folyton melltartóban lennie? Kényelmetlen és egy idő után el kezd majd lógni a melle.

2012. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
mert 85D-s melltartot hord és így is eléggé átüt h nincs a póló alatt semmi
2012. júl. 8. 19:48
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Te anyuka vagy vagy apuka? És, ha nagy melle van, akkor legyen kényelmetlenül még otthon is egész életében?
2012. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Na és? Engem az sem zavarna, ha meztelenül rohangálna itthon. Az ember otthona arra való, hogy kényelemben legyen. Egyébként az apja vagy az anyja vagy? Vagy betegesen prűd vagy, vagy látens pedofil. Mást nem tudok elképzelni, hogy miért zavarna valakit a saját lánya mellének a látványa.
2012. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
92%

30 éves vagyok, és pucéran vagyok itthon....ha az én 16éves lányom pucéran akar itthon lenni -ilyen hőségben hát legyen!! Akár mekkora mellei legyenek is!


De otthon ez téged miért zavar? A lényeg hogy kényelmesen érezze magát, legalább otthon nem?


Te szereted otthon is ő nem, ez van!!

2012. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez most valami vicc? Vagy kamu kérdés?
2012. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
itthon sosem hordok melltartót. Könyörgöm, valaki egy szál gatyában van otthon. Most a családtagokat zavarja, hogy a lányon nincs melltartó?? Engem nem zavarna.
2012. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!