Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennek valóban facebook-on...

Ennek valóban facebook-on lenne a helye? Kép egy TEMETÉSRŐL?

Figyelt kérdés
Ma nagyon ledöbbentem, ugyanis facebook-on az egyik ismerősöm, az édesapja temetéséről rakott fel egy képet. No persze nem a koporsóról vagy a gyászoló családról, de a képhez oda is írta, hogy apa temetése. Én úgy vélem van az a határ, amire már azt lehet mondani, hogy ez biztosan nem facebook-ra tartozik és szerintem ez éppen ilyen dolog. Miért nem lehet már facebook nélkül lebonyolítani semmit sem? Pláne egy temetést, egy halálesetet? Ha velem ne adj Isten ilyen történne eszem ágába se jutna képeket feltöltögetni de még ki sem írnám facebook-ra. Nem oda való, egyszerűen. Számomra felháborító, hogy az emberek már ilyen dolgokat is oda írnak ki. (Láttam már olyat is, amikor egy vajúdó ismerősöm azt is kiírta, hogy éppen hány centire tágult már ki ... )
2012. jún. 25. 13:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
79%
#18: Lehet, hogy kérdezték, csak nem válaszolt. Gondolták hallgatás beleegyezés. -.-"
2012. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

"Én nagyon sok képet töltök fel a kisbabámról de csak egy albumba és azért próbálom visszafogni magam. :) Szerintem ez még talán az a kategória amit szívesen megnéznek az emberek!"


Hidd el, egyáltalán nem az a kategória. Van egy ismerősöm, most szült, még a véres, placentás gyerekről is rakott fel képet, és azóta is minden áldott nap 3x látom a falon, hogy XY 7 új képet töltött fel Lillácska című albumába, majd 10 új képet, majd 25 új képet, stb. És általában egy fénykép felrakáskor minden képen ugyanúgy néz ki Lillácska, mert alvás közben fényképezi, mikor meg sem mozdul, de felrak róla 25 egyforma képet. Elhiszem, hogy imádja, aranyos is, nem erről van szó, de minket rohadtul nem érdekel Lillácska alvás közben, pláne nem 490x (most néztem, a gyerek 2 hetes és már ennyi kép van róla az albumban, szánalmas). Rakjál fel róla egy hónapban maximum egyet. Főleg, ha valami fontosabb esemény van. Mondjuk szülinapja, vagy állatkertben jár először, és rácsodálkozik az elefántra, vagy először viszitek strandra és élvezi a pancsolást. Ezek aranyos pillanatok, és ha kevés van belőlük fent, még talán érdekli is az embereket. De felesleges folyamatosan pakolni fel a gyerekedet, mert hidd el, meg sem nézik az albumodat.

2012. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!