Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Így kell viselkednie egy 23...

Így kell viselkednie egy 23 éves nőnek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, egy jó barátnőmről van szó, aki 23, papíron. Rólam tudni kell, hogy nem vagyok egy szépség, és, mióta megismertem a párom, szinte mindenkin azt látom, hogy bezzeg, még nekem is összejött... Az otthoniaktól még megértem, mert ismerem őket, tudom, mennyire korlátoltak, nekik még elnézem. Tőle viszont (felsőoktatásban, ráadásul normális szakon tanuló, nem hülye emberről van szó) azóta szinte mást se hallok, mennyire szar neki egyedül, minden egyes hímneművel való kapcsolatába többet képzel, mint ami, szinte görcsösen kapálózik valaki után, mert, ha még nekem is összejött, akkor neki miért ne... Próbálok többet lenni vele is, hiszen tudom, hogy a barátokat nem szabad hanyagolni a szerelem miatt, de ott vannak a lakótársaim, akikkel szintén jóban vagyok, ott vannak az otthoniak, és a páromra is szeretnék időt szakítani, mindezt vizsgák között. Ő talán az egyetlen, aki kerget tanulni, ha vizsga van, és, aki megérti, hogyha mennem kell, akkor mennem kell, hiszen tudja, hogy előttünk van az egész nyár. Barátnőm viszont az utóbbi időben inkább emlékeztet egy hisztis tizenévesre, mint egy felnőtt nőre... Mit tudnék még tenni én?
2012. jún. 5. 11:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A pasidat nem neki köszönheted, hanem magadnak. Nem tartozol neki semmivel. Ráadásul csak azért rángat magával mindenhova, hogy ott legyen mellette a szürke egér, aki mellett ő majd úgy gondolja jobban ragyog. Nem tartozol te neki semmivel.
2012. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Semmit se tégy. Benned megvan ami a baránődben nincs, együttérzés és szeretet. Amíg nem tesz szert rá, hiába menőzik a külsejével, nem fognak alakulni a kapcsolatai.
2012. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!