Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zsigerből utálod a gazdagokat?

Zsigerből utálod a gazdagokat?

Figyelt kérdés
Mondjuk mész az utcán, ránézel egy nőre, akinek gyémánt fülbevalója és eredeti Louis Vuitton táskája van, vagy egy férfira, aki Gucci cipőt és Breitling karórát visel: azonnal feszült leszel és ellenszenvet érzel az illető iránt, anélkül, hogy az megszólalna, vagy rádnézne?
2012. máj. 23. 13:35
1 2
 1/15 Andizsuzsi ***** válasza:
57%
Nem. Sőt fel sem ismerek egy eredeti Louis Vuittont. Amúgy miért utálnék valakit azért, mert Guccit hord?
2012. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Én nem utálom a gazdagokat, inkább azt aki tisztességtelenül jut a pénzéhez (pl aki lop, csal, politikus, maffiózó cigány, tisztességtelen vállalkozók).
2012. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom.
2012. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
ilyen hol van az utcán??a gagyi Lv taskak azok vannak böven.az a baj a magyarokkal mindi a máséval foglalkoznak,nem a sajat életükkel.senkit nem szoktam megnezni az utcan
2012. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért utálnám? Nem vagyok primitív sem irigy.
2012. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Miért utálnám? Attól nekem nem lesz kevesebb, hogy neki több jutott. Ha én megtehetném, én is vennék drága holmikat. Azt utálom, aki felvág vele, pláne, ha nem is a maga erejéből lett gazdag.
2012. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
A bunkó, sunyi embereket utálom.
2012. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Persze , most ezt mondjátok.Én gazdag vagyok de sokan utálnak.Szerintük sznob vagyok.Nos igen van bennem valamennyi sznobság.Csak márkás ruhát veszek fel ,az egészséges táplálkozást részesítem előnyben , futni járok , sportolok.Évente többször nyaralok.Egyből amikor meglett a jogsim 17 évesen kocsit is kaptam.Soha nem használok tömegközlekedést , kivéve repülő , hajó , IC vonat.


Tegyük hozzá hogy én SOHA nem néztem le senkit és SOHA egy megjegyzést sem tettem más anyagi helyzetére mivel engem így neveltek.Mégis nagyon ellenszenvesek voltak velem már általánosban és gimnáziumban is.


Ilyen beszólásokat kaptam "megjött gazdagék fia" "itt a gróf ficsúr" ,"begurult a őfelsége".

Persze ezeket mind a hátam mögött mert a szemembe egyik sem merte volna mondani.

Elég fiatal korom óta tanítanak a szüleim egy vállalat működtetésére.17 éves korom óta munkára fognak a szüleim.

2012. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
30%

Kedves 8-as!

Nem volt könnyű nyilván neked sem. Nekem vannak nagyon gazdag ismerőseim, én elég szerény körülmények között élek, de soha nem zavart, hogy ők olyanok. Egyiküket kifejezetten szeretem, nem hivalkodó, nem nagyképű, a gyerekkel szemben komoly követelményeket támaszt, és keményen dolgozik azért, amilye van. A helyzetét irigylem, azt, hogy nem kell a boltban megnéznie, mennyibe kerül, amit meg akar venni. De soha eszembe sem jutna RÁ irigykedni.

2012. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem utálok zsigerből senkit. Vannak szép számmal gazdag ismerőseim (gazdag alatt azt értem, hogy az egy főre eső jövedelmük minimum fél milla). Sok mindenről úgy gondolkozom, ahogy általában a nálam gazdagabbak.


De az utóbbi időben egyre több olyan falba ütközöm, ahol a fal a pénzhiány. Fura ez, olyan huszonegykét éves koromig bármit el tudtam érni, amit akartam, olyan helyekre jutottam el pénz nélkül, ahova keveseknek sikerül. De most már nem megy. Ilyenkor, ha eszembe jut, inkább csak keserű vagyok egy kicsit. De ettől még nem utálom a gazdagokat, csak ha elkeseredem, nem keresem a gazdag ismerőseim társaságát, mert keserűségből előfordulhat, hogy olyat mondok, amit magam se gondolok komolyan, és megbántanám őket.

2012. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!