Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A vízipipásokat miért tartják...

A vízipipásokat miért tartják kevesebbre, mint egy normális embert?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom/tapasztaljátok, hogy a cigisek okék, a pipások meg nem. Valaki kimegy pipázni akkor egyből hívják a rendőröket, cigiseknél nem. Pedig ennek fordítva kéne lennie.

2012. máj. 17. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a drogosokat, alkoholistákat, ésatöbbi, nekem speciel a cigisekről is megvan a véleményem, de megtartom magamnak, mert eddig nem volt velük közvetlen problémám, és remélem nem is lesz soha.
2012. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt én se értem. pedig a vízipipa az egyik legjobb dolog a világon.
2012. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ugyanazért amiért zöld szeműeket a szürkéskék szeműeknél...
2012. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert buták az emberek.Ennyi.Nem tudják,mi az,azt hiszik,valami drogot szívsz belőle.De a dohányosokkal is ugyanez van.Anno amikor cigiztem,nem egyszer támadtak nekem idegen emberek(!),főleg idősebbek az utcán,hogy milyen gusztustalan,undorító disznó vagyok,amiért cigizek.Én csak lestem,hogy hogy lehet valaki ilyen pofátlan.Ja és nem ment rá a füst,mert nem mellette álltam.Ezekre nem lehet mit mondani.Aki meglát egy dohányost,annak egyből az jut az eszébe,hogy gyenge.Pedig ez nem minden esetben van így,mégis előítéletesek.
2012. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 beglerbég ***** válasza:
100%
Ne aggodj, barmit csinalsz/nem csinalsz, valaki mindig kevesebbre fog tartani egy normalis embernel. Ne foglalkozz az ilyenekkel. Ha kimegy a rendor, csak mondjad el neki, hogy sima dohany van benne. Utana szepen el kezdheted regelni, hogy szerinted melyik a legjobb marka. :)
2012. máj. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiszen még a kérdésedben is leszólod a pipásokat :D


"A vízipipásokat miért tartják kevesebbre, mint egy NORMÁLIS embert?"

2012. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
#2 Szerintem legjobb b*szni de kinek mi :D Amúgy sztereotípiák miatt.
2012. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!