Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális dolog, ha valaki...

Normális dolog, ha valaki egyedül nekiáll sörözni? Most csak egyet iszok, de ismertem olyat, aki egymagában berúgott. Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Én azért vettem, mert nagyon untam magam, sétáltam egyet és nem tudok aludni az unalomtól, vagyis rengeteget gondolkodom. Vettem be egy kis nyugtatót és arra iszom a sört, hogy elálmosodjak. Nagyon rossz a hangulatom. Nem tizenéves vagyok, hanem 25 éves lány. Soha nem csináltam ilyet, hogy magamban iszok. A húgom annál inkább. Néha mondta is, hogy berúgott egyedül.
2012. máj. 1. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtató és pia, azért az úgy elég kemény, ne vágd tönkre magad. Amúgy szerintem néha-néha nem gáz, viszont én elég rendszeresen csináltam huszonévesen nő létemre, hazajöttem a melóból, vettem hazafele 4-5 sört és leültem a gép elé.

Aztán ez annyira rendszeres lett, meg már nem is volt elég a 4-5 sör sokszor, ittam mellé rövidet is és úgy msn-eztem, hát másnap fogtam sokszor a fejem, kiknek mit is írtam, nagyon gáz voltam.

Úgyhogy szerencsére erről hamar leálltam, meg nem akartam alkesz sem lenni, csak valamiért marha jól esett akkoriban, elfelejtettem kis időre minden bánatot.

2012. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
néha jól esik! És ritkán így eresztik le a gőzt, csak ne szokj hozzá, mint az anyám! Ö már nem tud elaludni pia és szanax nélkül!
2012. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyedül meginni egy sört, csak ne csinálj belőle rendszert. Nem attól lesz valaki alkoholista, hogy hétvégente úgy berúg, hogy detoxba viszik. A rendszerességen van a hangsúly.
2012. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem a rendszeressega gaz, hanem a fuggoseg.

Egyebkent en is van, h sorozok egyedul, sot volt, h mar rugtam is be, jo volt elmelkedni aztan jol estek a sorok.

2012. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gond, egy üveg sörtől még senki nem rúgott be, legalább is tudtommal. A nyugtató mellette az nem nagyon kéne. Ha egymagadban sörözöl még normális, időnként van hogy egyik nap este én is legurítók egyet csak mert jól esik.
2012. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is Xanaxot vettem be, azt az erősebb fajtát. Kezdek már álmosodni, ez jó jel. :) Nem csinálok ebből rendszert, csak ma jutott eszembe ez, mert már ez a 2. nap, amikor teljesen egyedül vagyok és már aludni se tudtam miatta... Társaság kellett volna nekem, csak épp elrontottam azzal, mikor tegnap hívtak valahova, hogy egész délelőtt rosszul voltam és késő délutánra végeztem az itthoni teendőimmel. Ma meg már sok ez a magány. Néha van ez így, hogy ideges leszek az egyedülléttől, főleg vasárnap. Van dolgom, a házimunka, de az is hamar megvan. Vasárnap meg sokan általában otthon szeretnek lenni, köztük a barátom is. Facebookon meg nem ugyanaz a beszélgetés, mint élőben. Igaz, most ő fent sincs, lehet, hogy beült náluk a kocsmába egy kicsit haverozni.
2012. máj. 1. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Az alkohol a megfizethető és legális rekreációs drog.

Nekem volt olyan időszakom kb. 3 éve, hogy mindenen aggódtam, pánikoltam és állandóan rettegtem hülyeségeken, főleg a munkám miatt. Emiatt hétvégente fogtam a palack minőségi bort, kibontottam, levettem egy borospoharat a szekrényről és addig űcsörögtem amíg a 0,7 litert le nem varázsoltam a torkomon. Olyan is volt hogy kibontottam a következő palackot..


De azóta rendeztem a dolgokat, mondjuk néha-néha lenyomok egy sört ha nem bírok aludni, de egyébként nem szoktam rendszeresen inni.


Szóval ne csinálj belőle rendszert, meg ha lehet az altatót hagyd ki. Egy sör el tud álmosítani, a másodikat ilyenkor szerintem nem szabad meginni, mert attól élénkebb leszel.

És ne a hugod példájával takarózz, hanem valld be hogy neked most ez esik jól, kell a folyékony pszichiáter, de csak átmenetileg. :)

2012. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A húgom csak úgy eszembe jutott és haverokkal mindig zugivónak neveztük akkoriban. :D

Egy régi ismerős meg tényleg halomszámra itta a sört meg a bort egyedül, úgy msn-eztünk. Ez szerintem nem jó, mert én berúgni csak jó társaságban tudok, nem egyedül csendben. :)

2012. máj. 1. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Meginni egy sört egyedül = teljesen normális


Gyógyszerre inni egy sört = nem normális

2012. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!