Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy normális...

Szerintetek ez igy normális vagy én túlzom el?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régi haverom(10éves),soha nem találkoztunk de telefonon tartottuk a kapcsolatot.2évig nem jelentkezett,de most irt egy smst amit a barátnője megtalált,felhivott meg smsbe kikérdezgetett.Kézségesen válaszoltam minden kérdésre nehogy a haveromnak ebből problémája legyen.Ő fiú én lány.A pasi állitólag sms-zett más lányokkal is nem barátság céljából.

Most jön az hogy én irhatok a haveromnak de úgy hogy azt a barátnője elolvashassa,ezt a barátnő mondta.

Kicsit berágtam ezen,mert ha irok üzit azt a haveromnak irom nem a nőjének.Szerintetek ebbe bele kellene mennem,mert jelemleg ott tartok hogy igy nem irok,bár nagyon sajnálom hogy igy elvesztem a haveromat.


2012. máj. 9. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég hülye a barátnője, de szerintem ne foglalkozz a dologgal. Ha akarsz írni a havernak, írjál, nem a te dolgod hogy a csaja mit csinál. Egyébként ez a "nem akarom elveszíteni a haveromat" enyhe túlzás, ha egyszer 2 éve nem is beszéltetek :))
2012. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem normális


ha a pasi más lányokkal flörtölt,örüljön hogy kiskutyamód pincsizhet,nincs kivágva

2012. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, csak számomra az nem logikus hogy tőlem félti a párját,férjem gyerekem van,10éve ismerem,nekem nem kell mint pasi soha nem is kellet.Mi abban a poén ha a tőlem kapott sms-eket elolvassa?attól másik számon ugyanugy tud flörtölni mint eddig,hisz van olyan száma amit a barátnője nem tud.
2012. máj. 9. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Az lenne a normális, ha haverod kidobná a nője. Olyan szemetek manapság az emberek a 'párjukkal'...
2012. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt a nő mondta hogy flörtöl,én ezt nem tudom igaz-e.Rám is ráfogta hogy a szeretője vagyok holott ez nem igaz,és most már a nő is tudja.

Azt mondta hogy a párja ne haverkodjon mert már családja van.Annyit kérdezett a párja tőlem hogy van-e már gyerekünk,ebből pattant ki a balhé.

2012. máj. 9. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a haverodat, hogy a nője komplett idióta. Finoman adagold be neki ezt a tényt, de úgy, hogy értse...
2012. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ehhez az egész hajcihőhöz idősek vagytok már. Azt hittem, amikor elolvastam a kérdést, hogy a szereplők 18-19 évesek, de inkább fiatalabbak......
2012. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!