Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez teljesen normális?

Szerintetek ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

...hogy egy 38 éves 2 gyerekes anyuka éjszaka elmegy bulizni (titokban, a férje tudta nélkül)?

A férj nem engedné...



2012. máj. 6. 15:02
1 2
 1/17 sam02 válasza:
nem..
2012. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az nem normális, hogy egy 38 éves, kétgyermekes nőnek bármit is meg kéne engedni.
2012. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2012. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az egész kapcsolat nem normális, ahol titkolóznak egymás előtt a felek. Az normális lenne ha elmenne barátnőkkel, de nem éjszaka - főleg úgy, hogy családja van.

Gondolom a férj azért nem engedi, mert olyan nagyon megbízható a kedves felesége.

Ha férjjel együtt mennének, akkor az rendben lenne.

De mit keres egy 38 éves anyuka az éjszakában egyedül? Ha nem meg akarja magát b@szatni :D

2012. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én sokszor voltam egyedül az éjszakéban, és még egyszer sem b@sztak meg.
2012. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Barátnőmről van szó. Elege van a férjéből, de nem tud elválni, mert egyedül nem tudna megélni, viszont külön utakon szeretne járni. Megkrét, hogy falazzak neki, hogy nálam volt, ha a férje kérdezi (a férje aznap éjszakás volt, így nem volt otthon).
2012. máj. 6. 15:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A férj nem engedné el. Oké. De ha megkérné rá elmenne vele? Mert lehet, hogy azért jár titokban, mert tudja, hogy a férje úgysem menne vele. Ő meg szórakozni akar. 38 évesen meg nem kell rá engedélyt kérnie senkitől.
2012. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Lehet maradi vagyok, de én sem érzem helyénvalónak. Ha a férjével együtt tenné oké, de egyedül 2 gyermekes anyukaként...hát...elég ciki. Más egy koncert például, de kifejezetten buliba, discoba én nem mennék.
2012. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerre írtunk. Bocs.


Akkor tulajdonképpen nem is bulizni jár, hanem keresi az új pasit. Nem? Hát nem túl tisztességes, de máshogy lehet, hogy nem lenne rá lehetősége.

2012. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a ciki, hogy csókolózott a buliban egy olyan pasival, akit ismer a férje is. Én utálok hazudni, de eddig mindig falaztam neki, most sem köpöm be, csak elég kellemetlen lenne ha kiderülne (kisváros).
2012. máj. 6. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!