Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez teljesen normális?

Szerintetek ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

...hogy egy 38 éves 2 gyerekes anyuka éjszaka elmegy bulizni (titokban, a férje tudta nélkül)?

A férj nem engedné...



2012. máj. 6. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

A barátnőd egy utolsó gyáva ribanc, aki saját maga sem tudja, hogy mit akar.

-mert ha lenne valakije mondjuk hónapok óta, akkor oké váljon el, legyen vele, valljon színt a férjének.

-de a csajnak az írásból kivéve nincsen senkije, csak pasizgatni jár 2 gyerek és férj mellől az éjszakába.


Ha nem jó a házassága el kell válni, de nem gerinctelen féreg módjára hazudozni és csalni a férjét - aki a gyerekei apja.

Ennyi tiszteletet megérdemel a másik fél.

2012. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Na az ilyentől kéne elvenni a gyerekeit.
2012. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szilágyi Bernadett válasza:
100%
Az hogy hány gyereke van, szerintem ebben a kérdésben nem releváns. A kérdést szerintem onnan kellene megközelíteni, hogy két ember egymás mellett él "csak" és nem szimbiózisban. Egyrészről baj, ha ezt egyik fél sem ismeri fel. Másrészről az én véleményem szerint baj, ha az egyik fél erről nem/vagy nem akar tudomás venni. Továbbá én túlzottnak ítélem azokat a magyarázatokat, hogy a másik fél anyagi támogatása nélkül nem tudna megélni. Szerintem valósan ez úgy hangzana, hogy nem az eddigi életszínvonalán élne, de valamit valamiért.
2012. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal nem lenne gond, hogy szeretné jól érezné magát és mondjuk egy olyan buliban/rendezvényen vegyen részt,ahol korabeliek vannak! DE 14-18éves kisgyerekek között diszkózni,na azt nagyon elítélem! Azt meg pláne, hogy még csókolózott is mással és a pénz miatt a férje mellett marad!

Plusz ha meg éjszakás volt a férje, akkor falazás nélkül is simán elmehetett volna ahova akart!

2012. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy egy felnőtt nőnek miért kéne bármire is engedélyt kérnie??? Egyébként Neked mi közöd a történtekhez?
2012. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szilágyi Bernadett válasza:
12: Nem látom az összefüggést, hogy miért kellene elvenni tőle a gyereket?! Szerintem a két dolog nem feltétlen egybetartozó kérdéshez köthető, hogy az illető jó anya-e attól, hogy a házassága nem jól működik. Max. azt lehet megkérdőjelezni, ha nem működő kapcsolatban él, akkor jó-e az a gyerekeinek?! De ebből még mindig nem következik az, hogy nem jó anya emiatt és nem tudná felelősségteljesen nevelni a gyerekeit. Habár a "2 gyerekes anyuka" tág fogalom, mert a gyerekek életkora is eléggé meghatározó lehet.
2012. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Á, látom, le leszek pontozva. Az a nem normális, hogy a férj nem tud róla. Akkor mégis mit tud, hol a felesége? Ki vigyáz a két gyerekre, annyira még nem lehetnek nagyok. EZ nem normális.


Egyébként meg attól, hogy van két gyerek, miért ne bulizhatna, vagy csak a pasiknak szabad bulizni? Ha egy nőnek gyereke van, onnantól már csak anya és házirobot, vége az életének és soha sehová nem mehet, csak boltba, dolgozni meg a gyerekért??

2012. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!