Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik kategóriába sorolod a...

Melyik kategóriába sorolod a családod: nagyon gazdag, gazdag, jól élünk, szegény, nagyon szegény?

Figyelt kérdés
Hányan dolgoznak a családban?
2012. máj. 15. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Szegény. 4-en dolgozunk.
2012. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem halunk éhen, de vannak anyagi gondjaink.

Viszont hál istennek ritka összetartó család vagyunk, szóval nem félek.

2012. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Jól élünk. Mindenki dolgozik, húgomat (17) kivéve, és én (21) is csak amolyan "diákmunkát" végzek. Már nem lakom otthon, de ha kérek pénzt, kapok.
2012. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól élünk. Mind a négyen családi vállalkozásainkban dolgozunk, bár az enyém most befuccsol...
2012. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nem tudom megmondani, sok féle emberrel találkozom, valamikor úgy érzem gazdagok vagyunk, valamikor pedig, hogy milyen szegények.ViszonyÍtás kérdése, most több vagyonunk van, mint volt 4 éve, viszont kevesebbet keresünk.
2012. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól élünk. Mindketten dolgozunk, plusz van egy másodállásunk (webáruház).
2012. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Magyar viszonylatban nagyon gazdagnak számítunk, de norvég viszonylatban (ahol élünk): jól élünk.
2012. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Jómódú-gazdag.Nem vagyunk piszkosul gazdagok mint mondjuk a politikusok de gazdagok vagyunk.

230 négyzetméteres házunk van , 2 kocsi ,vállalkozás , nekem külön kocsi , jövőre kapok lakást is.

Saját vállalkozásunk van , én is ott dolgozok.Jövőre kezdek egyetemet levelezős szakon.

Évi 1 síelés , 1 tengerparti nyaralás 1 kirándulás külföldön , belföldön sok wellness és kirándulás.

2012. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem élünk jól, de annyira szegények sem vagyunk. Inkább úgy mondanám, hogy érdekes..nagyon szép ruháim vannak, táskák, de átlagos házunk van, kocsink nincs, nem költünk luxus kajákra, ritkán megyünk külföldre. 2-en dolgozunk (én és anyám), igazából mi magunkra költjük a pénzt és minden máson spórolunk.
2012. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Eddig viszonylag jól éltünk, bár most nem tudom, mi lesz, szüleim fizetése drasztikusan csökkent és előreláthatóan csak csökkenni fog; ellenben öcsém tandíja emelkedik. Mi hárman dolgozunk, de amit én keresek (ösztöndíj), az nem megy közösbe.
2012. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!