Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet írni lány létemre...

Mit lehet írni lány létemre egy fiúnak?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi,hogy összevesztünk,csúnyán viselkedett velem,de nem értett meg,a maga igazát hajtotta,bocsánatot sem kért,amiért megbántott.Én bocsánatot kértem a vitáért,de mivel nagyon haragudtam rá azt mondtam,hogy többet nem akarok vele beszélni.Ennek 1 hónapja,azóta nem válaszolt nekem.Nekem hiányzik és szeretném vele felvenni a kapcsolatot,de,hogy nem reagált nekem a bocsánatkérésemre,a büszkeségem nem engedi és egyáltalán nem tudom,hogy mit írjak vagy mondjak neki.

Régebben is kaptunk már össze,akkor mindig visszaírt,de mostmár leszar,nekem iszonyúan hiányzik.De nem tudom mit mondhatnék,hogy a büszkeségem is megmaradjon.Vagy jobb lenne hagyni a fenébe igaz?

16L


2012. ápr. 10. 07:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nyafoghatsz itt, de attól nem leszel nagyobb lány!


Beismerni, hogy hibáztál, még nem megalázkodás.

2012. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!