Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lány létemre azt hiszem, hogy...

Lány létemre azt hiszem, hogy WOW függő lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem játszani, mert meg akartam tudni, hogy a fiúk mit szeretnek annyira ezen az idióta játékon... Aztán ott ragadtam, nem tudok leállni, tanulás helyett is játszom...

Mit tegyek, én ezt nem akarom :S De nem tudom abbahagyni...

EZ MOST HALÁL KOMOLY.....


2012. ápr. 2. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Töröld a karaktere(i)d a szerverről, aztán pedig a játékot is a gépedről. Egy idő után egyébként is ráunnál szerintem. Én is próbáltam már a játékot, de engem valahogyan nem tudott megfogni...
2012. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mi a karid neve? Játszunk együtt? :D
2012. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki a minecraftot...
2012. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is függő voltam . Csak én Muonlinen (hasonló). Aztán észre se vettem hogy többet vagyok haverokkal és teljesen jól érzem magam gép nélkül is lehet élni naponta 15-20 percet ha netezek esténként és jól érzem magam rengeted szabadidőm lett :D

15/f

2012. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, ha vannak barátaid meg programjaid, nem kell a gép. szerintem nem baj, ha játszol, minden játék segít fejleszteni kicsit a személyiségeden, ha nem viszed túlzásba. az a lényeg, hogy minden héten többször is szervezz valamit a barátokkal, és akkor nem otthon leszel a gép előtt.
2012. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A barátom is WOW-ozik, kb 4 napja játszom, és már 50-es vagyok majdnem... Az a baj, hogy suliba nem kell járnom mert magántanuló vagyok és így még több szabadidőm van, és tanulás helyett erre cseszem az időt...


De legalább ma már volt bennem annyi tartás, hogy mikor felkeltem, akkor először megtanultam egy egész anyagrészt..

De nagyon sokat játszom :S

2012. ápr. 3. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem csináld azt, hogy megtanulsz mindent, amikor fárasztó a tanulás, pihenésképp kicsit játszol, utána meg kimész a szabadba. ez segít a tanulásban. jó lenne olyan barátokat találnod akik vevők a sportra.
2012. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

sportolok, kézilabdázom és kocogok minden hajnalban :)

de ez egy jó ötlet, hisz a saját érdekemben meg kell tennem, hogy tanuljak.

2012. ápr. 3. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:
ez jó dolog kezdésnek, aztán próbálj új embereket megismerni, vagy a meglévő barátaiddal időt tölteni. igaz, némelyik fiatal jobban jár, ha a 4 fal közt gubbaszt, mintha bulizni jár el. te döntésed, amíg nem megy károdra a sok gépezés, addig nem gond. naponta hány órát játszol/gépezel?
2012. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!