Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre miért érzem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre miért érzem azt hogy sz. Rt se érek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, se sovány, az arcom se nem csúnya se nem szép, valójában látni rajtam hogy nő vagyok és ennyi...Folyton rondának érzem magam akárhol vagyok és mindenkit szebbnek látok magamnál. Úgy érzem nekem az a feladatom, hogy kiemeljem a többi nő szépségét. Mivel ezek között a nők között úgysem vennének észre, még az is előfordul hogy direkt elcsúfítom magam...csak mert szerintem olyan gáz, középszerűnek lenni, meg ha egy átlagos lány mint én feltesz egy sminket, vagy egy ruhát mivel is lesz különb? Semmivel, mert a természetesen szép lány aki olyannak született úgy is lesöpri. Ő csak egy nevetséges másodhegedűs lehet onnantól, valaki akin látszik az erőlködés, de szép sosem lesz, max. vonzó és az is csak egy csokornyi embernek . Már rengetegszer gondoltam az öngyilkosságra is pont emiatt...Érdekelne hogy a pasik mit gondolnak az ilyen nőkről, mint én.
2012. ápr. 8. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd privátba megbeszéljük :)
2012. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 valaki a tömegből ***** válasza:
Én szivesen beszélgetnék veled ha gondolog írj privátot.
2012. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez vagyok. Írtam is ki erről kérdést....

Önbizalom hiányról van szó, amin nehéz változtatni, én sem tudok. 3 barátnőm volt eddig akikkel úgy ahogy kijöttem. Anno "egyformák" voltunk: visszahúzódóak, átlagosak, no smink, no magassarkú stb. aztán ők valahogy kiemelkedtek. Szőke haj, miniszoknya, smink, magassarkú, nagyszájúság, önbizalom. Én meg megmaradtam ugyanolyan kis szürke senkinek...

2012. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy az, hogy alapból az átlagosabb lányok érdekeltek/érdekelnek/mindig is érdekelni fognak, az pedig, ha még önbizalom hiányos is, számomra plusz pont. Szimpatikus, lehet terelgetni, dicsérni úgy, hogy látom rajta, hogy jól esik, nem csak flegmán rávágja, hogy köszi, hanem valóban építem ezzel az önbizalmát... Ha gyámolításra szorul, vonzó.


Szerintem. Az öngyilkosság pedig a leghülyébb dolog, amit ember elkövethet.

2012. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akárhányszor férfitársaságban ülök és éppen kibeszél a pasik a nőket, sokszor elhangzik: hogy na ez meg az csak egy átlagnő. Én azt szűrtem le egész eddigi életemben, hogy a férfiaknak csak a külső kell elsősorban, hogy minél szebb legyen az ember. A többség aki nem tud felszedni egy ilyen nőt, összejön egy átlagossal, csak mert nincs jobb...meg rosszabbat nem akar..Velem is akartak már járni, de úgyéreztem csak a személyiségem miatt, de ha lehetne szebb lányt keresnének. Hát én meg olyan nő vagyok hogy csak a személyiségemért ne szeressenek...
2012. ápr. 8. 22:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság biztosan nem megoldás.


Ha gondolod írj egy privátot, mert a probléma Nekem is ismerös, csak Én Férfi vagyok.

2012. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én általában ezeket a nőket veszem először észre. A természetesség igen fontos szempont sztem, Mert nem kirakat bábu kell na meg, az sztem elég gáz ha vki sminkben jól néz ki de smink nélkül meg szörnyű azért a csomagolás ne fényévekkel változtassa már meg egy lány kinézetét.
2012. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia


Megértelek. Én valahogy így vagyok, csak fiúba. Én is ugyanazt érzem, hogy semmit sem érek. Nem értem a többi srác gondolkodását, hogy miért csak a külső számít. Nekem mindig is az aranyos és okos lányok tetszettek. Meg minél kevesebbet ad a külsőre és minél kevésbé ribancos az öltözködése, annál jobb. De ezzel ahogy észrevettem szinte csak én vagyok így.


Sosem tartottam nagyra azokat a lányokat, akik ilyen "népszerűek". Eleinte volt, hogy tetszettek külsőre, de amikor megtudtam róluk dolgokat, hogy mennyire buták meg milyen nagy ribancok, elment tőlük a kedvem. Nem mondanám egy lányra sem, hogy középszerű, de valahogy van a fiúk körében egy ilyen kategorizálás. Ezzel én nem értek egyet. Am nemrég pont egy olyan lányba lettem szerelmes, akire azt mondanák mások, hogy középszerű. A személyisége tetszett meg nagyon, de már így kb első látásra. És én gyönyörűnek láttam. Az öltözködése meg pont tökéletes volt, még csak egy kicsit sem lehetett azt mondani rá, hogy qrvás. De nem lett semmi, nem ismertem meg, csak beszélgettünk kb 2szer.


Engem mindig is a személyiség érdekelt. Bár be kell vallanom, volt egyszer egy lány, akivel úgy kezdtem el beszélgetni, hogy nem tudtam hogy néz ki. Iszonyatosan jófej volt és kb mindenben az esetem, de amikor megláttam róla egy képet, akkor sajnos nem tetszett. De nagyon bírtam és jól lehetett vele beszélgetni. Nem szoktam különbséget tenni az "átlagos" meg a "fullos" lányok között külsőre. De nyílván a fullos lányok hátrányban lennének, mert elég buták és jó nagy ribik. Olyan meg nem kéne akkor se, ha utolsó nő lenne a világon. Általában nekem 10 lányból 9 tetszik is. És aközül a 9 közül meg nem a külső alapján választanék.

2012. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Itt írogatnak nektek olyan srácok akik nagyon is meg lennének elégedve veletek átlagos lányokkal,mivel ők is átlagos hétköznapi srácok,de észre sem veszitek,csak minden harmadik kérdés ez hogy miért van az hogy...?

Én is itt vagyok,szingli vagyok,egy hétköznapi lányt szeretnék,általában kezdeményezek és olyankor meg semmi válasz,semmi reakció.Na ez miért van?

2012. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nézd én sztem nem vagyok csúnya se a legszebb átlagos vagyok, a fiúk nem vesznek nagyon észre pasim se volt, de most alakformálózok próbálok szépülni..meg nem abból áll a világ ha a fiúknak bejöjjünk:) és a kis agyon sminkelt, divatmajmok olyan buták mint a segg, és a srácoknak csak dugásra kellenek, de később érted ki az a hülye aki egy ilyen kényes libát vesz el aki nem tud főzni és szerencsétlenkedik? melyik pasi akarja h a gyereke anyja egy plázap*csa legyen?? legyél természetesen szép:) hány éves vagy? én 16
2012. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!