Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, mert a srácokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, mert a srácokkal jobban érzem magam lány létemre, r*banc vagyok?

Figyelt kérdés

Rengeteg fiú haverom van és tök jól kijövök velük. Állandóan röhögcsélünk, mindenről eltudunk beszélni, nyíltak vagyunk bármilyen témában. Persze nincs olyan hogy össze-vissza pattogok az egyik srác farkáról a másikra, meg smárolgatok meg fogdosnak. Ilyenek nincsenek. Sokan ez miatt azt hiszik ribi vagyok, mert rengeteg fiú vesz körül.

Én úgy érzem, hogy kicsit fiúsabb lány vagyok, persze hordok nőies rucikat, de mondjuk egy farmerban és egy csini pólóban jobban érzem magam, mint egy csilli-villi topban és szoknyában.

Azért nem szeretem a lányos társaságokat, mert ott egyszerűen undorítóan tudunk egymással viselkedni. kibeszélik egymást a lányok egymás háta mögött, nem tudnak másról beszélni, csak a pasikról vagy smink, divat akármi... Igaz a fiúk is kibeszélik egymást, de ők legalább nem lovagolnak hónapokig egy témán na meg ők megmondják egymás szemébe mi a gáz. A legundorítóbb az hogy ha bemegyek egy lány WC-be és ott vannak azok a lányok akiket nem csípek akkor rögtön elhallgatnak pedig elötte a folyosón lehetett hallani miről beszélgetnek, meg elkezdenek vihogni. Áááhh... sztetek nagygáz h 18 éves létemre nem érzem jól magamat a lányok társaságában?


2009. júl. 10. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem és nem is vagy ribi.
2009. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, nem vagy ribi. Én is ugyanígy vagyok, mindig is fiú haverjaim voltak.

23/L

2009. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nem baj!!

és r*bi se k*va* se fiúslány sem leszel ettől..

én pl..megmondom másokonak a bajom a szemébe..de utálom ha nekem nem..=/ szal..igazad van..a lányok elég undorítóan tudnak viselkedni..=/ énis szoktam fiúkról beszélni..:P:$

meg randikról..

de nem mindenkinek..=/ van 4 olyan bnöm akinek tényleg bármit elmrrek mondani és ennyi.. a többi nem nagyon érdekell...=/

szal..

ne aggódj..:)

nem vagy az..


15/L

2009. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok :)

van egy nagon jó barátnőm már 10 éve... rajta kívül még akad 2-3 lány akivel jóban vagyok,de a baráti meg haveri társaságom szinte csak fiúkból áll :D 17-23év közöttiek. kb hetente egyszer vagyok nőiesebb ruhában, és akkor lehet, hogy más sokat mondtam.

rám is mondták már osztálytársaim, hogy ribanc,de csak a hátam mögött...de igazából nem tud érdekelni :D tudom magamról, hogy nem az vagyok :)

(én legalább nem diszkóba megyek minden hétvégén mindig más pasival, hanem koncertre, a barátommal :P )

17/l

2009. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok fiú haverom van és nem vagy ribi nyugi!!
2009. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus féltékenység a lányoknál. Nem kell foglalkozni velük, szimplán az a problémájuk, hogy te jól kijössz a fiúkkal, ők meg nem annyira. Ugyan ilyen cipőben voltam, az általános suliban, a gimiben és úgy amúgy a társaságokban. Mai napig több fiú barátot-havert számlálok, mint lányt. Egyszerűen meg lehet értetni magad velük. én is sokkal jobban érzem magam fiúközegben, bár származott ebből kisebb problémám egy-egy párkapcsolatban.Szóval fel a fejjel és örülj, hogy vannak fiú barátaid. 23/L
2009. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz másokkal. Élvezd az életet, érezd jól

magad a bőrödben. A legtöbb embernek az a baja, hogy mindig a másikkal foglalkozik. Meg azzal, hogy mit gondolnak, mondanak róla. Ha elfogadod magad, boldog tudsz lenni a bőrödben, akkor a többiek meg le vannak ... ( fütyülve )

2009. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy a barátaid fiúk vagy lányok, hanem hogy igaz barátok legyenek. Egyébként én bárkinek megmondom a szemébe, ha valami bajom van vele.
2009. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyen lányokat sokkal jobban szeretem, mint a folyton röhögcsélő p.icsákat. De sztem a fiúk többsége így van ezzel.
2009. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!