Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha 27 éves létemre úgy érzem, még nem buliztam ki magam eléggé? Még nem éltem eleget?

Figyelt kérdés
a lényeg az, hogy mindig is bulizós csaj voltam, 16-17 éves korom óta hetente 2-3-szor buli, strand, nyaralás, barátok. az igaz, hogy bizonyos keretek között, mert a szüleim szabályoztak vagy 19-20 éves koromig. sok helyre nem jutottam el, ahova szerettem volna, stb. de sok kapcsolatom volt, együtt is éltem már két fiúval, szóval volt minden az életemben. most megtalált a szerelem, bő 2 éve. az eljegyzést tervezzük, de mostanság egyre többször jár az agyamban, hogy jó lenne újra élni, bulizni, nem foglalkozni semmivel. a párom mellett ezt nem tudom megtenni, mert neki eleve nem tetszett a "régi" énem (már kicsit visszafogtam magam, megkomolyodtam). így nem örülne, ha mennék bulizgatni, meg a csajokkal nyaralni, stb. emiatt már a barátaimmal sem olyan a viszonyom. a lényeg az, hogy ez normális ilyen korban? vagy inkább koncentráljak a szerelemre? mert nagyon szeretem, jó vele, csak mintha hiányozna a "másik énem" is.
2010. júl. 13. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki máskor és másképp komolyodik meg. Biztos tudsz valami kompromisszumot kötni a vőlegényeddel, hogy néhány buliba elmész a barátaiddal. Nem te leszel a társaság kemény magja, de nem is ez a cél gondolom.
2010. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele, hogy nem-e baj, ha közben elmész egyet bulizni, vagy pár napra nyaralni a barátnőkkel. Nem kell összenőve lennetek.
2010. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huh..Megértelek,néha eszembe jut milyen volt a tavaly nyár.Bár nem volt tartós kapcsolatom,akadtak "udvarlók" rendesen..Buliztam,pasiztam,állandóan a barátaimmal lógtam...Most meg alig van valami. Bár nagyon kedvem sincs csak a barátokkal lógni.23N.
2010. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!