Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre miért érzem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre miért érzem azt hogy sz. Rt se érek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, se sovány, az arcom se nem csúnya se nem szép, valójában látni rajtam hogy nő vagyok és ennyi...Folyton rondának érzem magam akárhol vagyok és mindenkit szebbnek látok magamnál. Úgy érzem nekem az a feladatom, hogy kiemeljem a többi nő szépségét. Mivel ezek között a nők között úgysem vennének észre, még az is előfordul hogy direkt elcsúfítom magam...csak mert szerintem olyan gáz, középszerűnek lenni, meg ha egy átlagos lány mint én feltesz egy sminket, vagy egy ruhát mivel is lesz különb? Semmivel, mert a természetesen szép lány aki olyannak született úgy is lesöpri. Ő csak egy nevetséges másodhegedűs lehet onnantól, valaki akin látszik az erőlködés, de szép sosem lesz, max. vonzó és az is csak egy csokornyi embernek . Már rengetegszer gondoltam az öngyilkosságra is pont emiatt...Érdekelne hogy a pasik mit gondolnak az ilyen nőkről, mint én.
2012. ápr. 8. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
de nagy tapasztalatod van 16 évesen:D
2012. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Teljesen együtt érzek veled. Önbizalomhiány a neve és nekem is eléggé kijutott belőle. Viszont az öngyilkosság nagyon nagy butaság lenne! Úgy csak elmenekülsz a problémák elől. Nem ez a megoldás!

17/L

2012. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosságot felejtsd el.


Tudom, hogy te is értékes lány vagy. Márcsak abból is, amit eddig leírtál magadról. A szövegedből is érződik, hogy értelmes vagy. Sztem sok fiú örülne egy ilyen barátnőnek.

2012. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!