Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az esethez?...

Mit szóltok ehhez az esethez? Ezt most tényleg így kell elrendezni?

Figyelt kérdés
Megromlott a viszonyom a legjobb barátnőmmel,már szinte alig beszélünk,kérdeztem már tőle,hogy mi a baja velem,miért lett ilyen,de nem mondott semmit,egyébként már ő túl van a húszon.Megpróbáltam vele megoldani a helyzetet,de nem sikerült.Ma elküldte hozzánk az anyját,én velem kiabált,hogy én miért vagyok ilyen a lányával.Persze a "barátnőm"teljesen másképp adta elő a dolgokat,hogy azért vagyunk rosszban,mert én arrogánsan viselkedek vele,ami persze nem igaz.
2012. ápr. 8. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha túl van húszon, akkor is éretlen. Az anyját követségbe küldeni? Ő nem tud eléd állni, s elmondani, mi a baja?

Lehet, hogy fiatalabb korod dacára te határozottabb vagy, s ez nem tetszik neki. Uralkodni szeretne a kapcsolatban, de nincs hozzá tehetsége, képessége? Ezt te tudhatod. Ha fontos neked a barátsága, akkor rendezd a dolgokat, ha nem, hagyd a fenébe!

2012. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
próbáltam vele felnőtt módjára tisztázni már többször is a dolgokat,de nem jött össze,most még ráadásul hazudott is ez ügyben otthon,hát inkább hadd ne mondjak semmit
2012. ápr. 8. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elküldtem volna az anyját a halál fa*ára. Felnőtt a lánya, s ő megy helyette tisztázni a helyzetet. Egyébként sincs a barátnőd anyjának köze a kettőtök kapcsolatához.


Mondjuk nem mindegy,hogy a barátnőd küldte el hozzád az anyját, vagy a nő magától ment, hogy megvédje a kicsi lányát.

2012. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!