Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne jöjjek ki...

Mit tegyek hogy ne jöjjek ki rosszul ebből? Rettenet gázul érzem magam

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, van egy srác akivel találkoztam néhányszor futólag, mindegy hogyan. Nekem kicsit bejön, dumáltunk is.

Bejelöltem közösségin, erre megkérdi h honnan ismer... poénosan visszairtam, elkezdtünk chatelni, és most leállt a beszélgetésünk. Olyan bénának érzem magam, ez olyan megalázó, tuti röhög, vagy nyominak hisz, vagy azt hixi h nyomulok. :( Mit tegyek, h ne jöjjek ki gázul?


2012. ápr. 3. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

milyen szó az hogy 'hixi'?Nem hallottam még nyelvtanon...


Kérdésre: Nem hiszem, hogy nyominak hisz. Bár azért elég kisproblémáid vannak... Vagy lehet én gondolkozom rosszul,és gyerekesen, de nekem ez olyan kis semmi probléma, egy 19 éves lány szájából.

Az, hogy beszélgetettek nem nyomulás, azt hiszi max kedves vagy.14L

2012. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: Kedves és voltaképpen közvetlen:)Az, hogy bejelölted meg nem probléma, ha neki nem az:)
2012. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

bocsi, javítom *hiSZi

Nos mindegy, mostmár azt is tudom hogy én nem jövök b neki:) ez van...

2012. ápr. 3. 18:24
 4/6 A kérdező kommentje:

nem ez a legnagyobb problémám, csak hát úgy érzem magam mint egy nyomulós kislány... olyan fura a helyzet, mintha azért dumálna velem, mert p. sajnál vagy mert MUSZÁJ.

szoval értitek

2012. ápr. 3. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom:) Ha nem jössz be neki,akkor ne fuss utána:( Azt hiszem tudom, milyen mikor az ember fut egy elérhetetlen fiú után, én is épp azt teszem:(

Pedig könnyeket sem érdemel, mert sosem lesz enyém,de hát az érzéseket nem lehet vissza fogni

2012. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írd azt neki, hogy na, most már mennem kell, szia. azzal lépj ki, és ne írj rá többet.
2012. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!