Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én látom rosszul a dolgokat?...

én látom rosszul a dolgokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

ma a család tagjaim leteremtettek, hogy milyen h*lyén gondolkozom.

Az egész arról szólt, hogy egy ismerősünk terhes (18-19 éves ,még suliba jár de már nem sokáig mert hamarosan elvégzi).

Én az itthoniaknak azt mondtam, hogy a lány helyében nem tartanám meg a gyereket mert az a lány is albérletben él a szüleivel és munkája még nincs a barátja pedig jó esetben a szülésig vele marad. Erre mindenki úgy nézett rám mint egy véres rongyra, hogy milyen baromságokat beszélek mert hogy attól még nyugodtan megtartanák ők is.

Én akkor sem értem, miért baj az, hogy amíg nincs saját lakásom + biztos állásom nem szülök gyereket a mai világba.


nektek erről mi a véleményetek?


2012. márc. 29. 00:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy a legnormálisabb a családodban.
2012. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
Vannak abortuszellenzők. Ilyen meglepő?
2012. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
22%
Hű de öntudatos meg "előrelátó" valaki! Csak kár, hogy egy ártatlan baba kárára!
2012. márc. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

3ik akkor kinek a kárára lesz ha éppen kiteszik őket az albérletből? mit fog enni adni annak a szerencsétlen gyereknek? még gyest sem fog kapni munkalehetőség szinte 0


biztos k**va jólesz neki

2012. márc. 29. 00:31
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
nekem nagyjából ugyanaz a véleményem, mint neked. + ennyi idősen még én magam sem voltam érett az anyaságra. tudtam is magamról és védekeztem mindig, mert számomra az abortusz is sokkoló.
2012. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%

Senkinek sem lett még attól jobb, ha megölték. Gondolj bele: egy nap nem lenne mit enned. Akkor már bárki joggal megölhetne téged, mondván, hogy neked csak jobb lesz? Neked akarna jót, hidd el. Te mégis tiltakoznál.

Ez a pici magzat viszont még nem tud tiltakozni. Ennyivel görényebb dolog elvenni az életét úgy, hogy még védekezni sem tud.

2012. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

nem is az abortuszról beszélek, de van fogamzásgátló tabletta, koton, esemény utáni tabletta, meg egy raklapnyi hormon mentes fogamzás gátló.

Nem tervezték be de nem is védekeztek :/

2012. márc. 29. 00:41
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
A biztos állás, és saját lakás nagyon jól hangzó demagóg szöveg. Csak sajna ma már csupán 2 dolog biztos. Az adó, és a halál. Minden más bizonytalan. Én saját házban szültem, és most mégis albérletben élek. Pedig csupán lakáshitelem volt. Amit mivel elvesztettük az állásunk a férjemmel a válság elején, vitte magával a házat is. Ennyire biztos a saját otthon is. Mire meg valaki most megteremti a szerinted elengedhetetlen feltételeket, lesz 500 éves, és már nem szülhet. Vagy ha mégis szül, már nem lesz ideje felnevelni.
2012. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Arra az esetre,hogy ha nem védekeztek s besikerült vagy adja örökbe vagy vetesse el.Mert jaj új pici élet,hozsánna az úrnak de ha nincs miből és csak az éhezés meg nélkülözés jut osztályrészül az elég nagy kínzás és az is halál csak lassú és gyötrelmes halál.
2012. márc. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

"nem tervezték be, de nem is védekeztek"


na igen, ez a legnagyobb baj, rengeteg baba születik így, bele a vakvilágba. én védekeztem és sosem volt nemkívánt terhességem. ha a védekezés ellenére mégis becsúszott volna (egyszer úgy nézett, ki, h talán így van és akkor el is gondolkoztam ezen, de csak késett), nem hiszem, h képes lettem volna elvetetni. valami elemi tiltakozás van bennem az ellen, h kikapartassam a saját babámat a saját testemből. de nem kell eddig eljutni. ilyen körülmények között kellett volna, h legyen bennük annyi felelősségtudat, h védekezzenek... hiszen igazából nem is akartak babát

2012. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!