Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltok a bunkó,...

Ti hogy reagáltok a bunkó, kötözködő, leoltó válaszokra?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kérdést egészség témában, segítséget kérek vmiben. Erre mindjárt kapom az oltást, hogy ő bizony rákos beteg ő mindent elvisel én csak maradjak csendben neki mennyivel rosszabb. Most őszintén: ha valaki nem rákos akkor az már nem is érezheti rosszul magát? Nagymamám is rákos volt, ő csinálta ezt, hogy mikor kiderült, fűt fát felhívott, hogy meg fog halni (persze nem halt meg), és azóta is (hogy már elvileg elmúlt) akárki kérdezi mindig mondja, hogy mert ő rákos. De mindenkinek. Ül a buszon és vadidegen embereknek osztja, hogy neki rákja van, had üljön az ablak elé.

Jó bocsi, nem a rákosok ellen irányul a kérdés, csak a nagyis eset kikívánkozott belőlem :D tehát tényleg: ha bunkón válaszolnak, lekezelően akkor hogyan reagáltok rá?


2012. ápr. 2. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomj pirosat vagy jelentsd a modinak,de a leghatásosabb,ha nem szólsz neki vissza,azzal jobban felidegesíted,mintha el kezdenél vele kötekedni.
2012. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írok neki,ha nem ismeri a kérdezőt,minek rágalmazza.Az vesse rá az első követ,aki tökéletes.Meg szoktam védeni a kérdezőket,ha ilyet látok,de én is kaptam már flegma választ.Ha trágár szavakat is használnak,akkor meg finoman megjegyzem,hogy műveltség szintjén van mit javítania.De már nem húzom fel magam semmin,nagyon sok ilyen ember jár ide,aki csak mások kritizálásában lát örömöt..
2012. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van mindkettőtöknek :) én ma azt írtam az embernek, hogy ha nem tud a kérdésre válaszolni, akkor ne írjon. Ezek biztos csak veszekedni akarnak, mert normális ember tud normális stílusban válaszolni.
2012. ápr. 2. 16:43
 4/4 anonim válasza:
nyáriszünet van, sok a troll kisiskolás... ezekkel nem kell foglalkozni....
2013. júl. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!