Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan reagáltok ha valaki...

Hogyan reagáltok ha valaki alpári hangnembe beszél veletek ordibálva? Az a baj, hogy inkább megijjedek.

Figyelt kérdés
Segítséget kérek.
2010. okt. 27. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen kapcsolatban vagy az illetővel.
2010. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek, otthagyom. Mint egy bútort.
2010. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen hangulatban talál. alap esetben szó nélkül rávágom az ajtót. ha jobb passzban vagyok, valószínű kap egy dr. house-szerű beszólást, és otthagyom :D

ha nagyon rossz hangulatban vagyok, akkor hasonló hangnemben visszaválaszolok, és otthagyom XD 20/L (elvesztettem ezért már pár diákmunkát, sajna nem hagyom hogy bárki ok nélkül rajtam töltse le a dühét :P )

2010. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszólok neki és lesz*rom. (Pl.: Nem vagyok süket, attól, hogy xy helyen (ahol az illető lakik) így beszélnek, attól ez még egy normális város, ahová te nem vagy való.)
2010. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha normális hangnemben visszaválaszolsz, sokan akkor észreveszik és visszafogják magukat. Ha ez nem válik be akkor kicsit emeld a hangod, de üvöltéssel nem mész semmire, mert csak a másikat idegesíted jobban.
2010. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy otthagyod. ha vissza akarsz ordítani, legalább négyszeres hangerő, és néygszer olyan hosszan. ezt mondja a tudomány. Akkor használ. Rövidebben nem. De jobb az ilyenből kimaradni. Miért kell elhallgatnod ezt, és kitől?
2010. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy én nem vagyok ideges, mint ez a szegény ember velem szemben, és egy kicsit sajnálom, mert nyilván nagyon fél és szarul érzi magát, ha ordít.
2010. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."

[Woody Allen )


Ez sajnos tényleg így van. Én néha nem tudom elkerülni, hogy hasonló hangnemben szóljak vissza, ezt többnyire megbánom, de nem szeretem, ha hülyének néznek...

2010. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
alapvetően eléggé idegesít az ordibálás,még ha a szomszédok ordibálnak egymással az is.ha egy nagyobb darab a pali,aki velem kiabál,vagy úgy néz ki fizikailag könnyen kárt tudna tenni bennem akkor megijedek.ha mondjuk egy nő az illető vagy idősebb,akkor kiröhögöm:-) de ha rossz passzban vagyok elküldöm a p...csába,nem garantált,hogy szó nélkül el tudom tűrni.persze attól is függ az egész,hogy mégis miért ordibált velem.ha tényleg jogos,akkor igyekszem leküzdeni az egómat és elismerem,hogy én voltam a hülye.
2010. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!