Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajdaság vagy Délvidék?

Vajdaság vagy Délvidék?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az egyik megnevezést az ottaniak nem szeretik, de nem emlékszem melyiket. :O
2012. márc. 31. 15:34
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Elnézést az esetlegesen előforduló helyesírási hibákért :)
2012. ápr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Seselj es Arkan fele tomeggyilkosokat en is elitelem.Sot azokat a szerbeket is aki gyujtogattak a zaszlot stb. az ilyenek mind primitiv barmok.Es mondjuk te most VMSZ vagy MRM tamogato vagy ? Nem nem rasszista es nem arulo aki felveszi az allampolgarsagot de most iteljunk el minden szerbet mert azt tettek amit??? Meg azert ne mar Ante Gotovinara mondjuk hogy bunos o jol is tette a Krajinaiak eluzeset evvel nincs is baj minden csetniket melyen megvetek.De akkor is nincs hogy Vajdasag Magyarorszag legyen neked jobb hogy ezt hangoztatod ? Miert lenne baj ha Vajdasag nem tartozna senkihez ? Nem lehetne akkor legalabb elodani a te szerb en magyar szarsagot egymas kulturajat gazdagitanank mert most ha vajdasagi vagy akkot tudhatod hogy Belgradnak folyik be a penzed amit mondjuk regebben ugyebar Koszovoi katonak kaptak meg es haboruzasra ment el az ilyet is megvetem es Beograd politikajat is ezert mondom a kulon Vajdasagot.
2012. ápr. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
Nem tudom Vajdasag melyik reszen elsz de felenk minden ismerosom aki magyar es nem vegyes hazassagbol szulettek amugy en sem de igen jartam szerb iskolaba is azt mondjak hogy Vajdasag es hogy kulonallo legyen egy ismerosomtol sem hallottam a Delvidek elnevezest pedig magyarok es tanultak tortenelmet...
2012. ápr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

Milyen történelmet?

A szerbiai történelemkönyvekből?

Aminek 80 százaléka szerb történelem, 15 világi, a maradék 5 százaléka meg elhazudott magyar történelem?

Nem én nem onnan tájékozódom.Kérlek szabadkai vagyok.

Akkor ezek szerint különbözik a baráti körünk, mert az én barátaim meg a Délvidéket használják.

Egy kérdés: Csanak ugye minden magyart állandóan lefasisztáz,pedig az lsv nek rengeteg (legyen fasiszta és szavazója és párttagja van),mondván hogy megérdemeltük azt, hogy eltettek láb alól titóék 50 ezer magyart közülünk.Igen, ilyen egy szerb liberális...Van még valakinek kérdése?

Ilyenkor a te janicsár lelkeddel mit érzel?Hogy egy olyan pártnak vagy a szekértolója, aki megaláz és csak arra használ fel hogy neki jó legyen?

Nem vagyok vmsz es, de ha kell őket támogatom..

2012. ápr. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Értem én a te liberális eszmefuttatásod, mondván mindenki tagadja meg az őseit, és legyünk mindannyian vajdaságiak.(hahaha)

Na barátom kezdheted a szerbeket áttéríteni.Sikerülni úgysem fog.Ja mert nekik fontos a szerbiához való tartozás, mert szerbek?

Igen akkor nekünk magyaroknak is fontos a Magyarországhoz való tartozás.

2012. ápr. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Szabadkai az igen en sem lakom tole messze mondjuk Magyarkanizsat ismerheted ahol nincs rasszizmus es megis a VMSZ van hatalmon es megis l*szarja az embereket magasrol es vastagon.Szabadkan mar jobban beszelnek egyes magyarok szerbul mint magyarul es nevukre sem raknak ekezetet es ilyenekbol tucatokat ismerek es egy Delvideket partolo magyarral sem talalkoztam Szabadkan szoval egyszer minden elkell kezdeni.Nem nem szerb tortenelem konyvekbol meg nekunk kellet tudnunk teljes Magyarorszag tortenelmet es Szerbiat ugyanugy.Azt nem mondtam hogy megerdemeljuk csak hogy baromsag civileket megtorolni tegye ezt szerb vagy magyar.Tito idejeben pedig jobb volt az embernek nyitottak voltunk nyugatra de persze ezt is haboru aran stb.
2012. ápr. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Es azt sem mondom hogy letagadd az oseidet csak siman legyen Vajdasag es akkor te tisztelheted Attila isten ostorat meg egy boszanac az o hoset vagy egy horvat vagy egy szerb es nem nezzuk le egymast ha megkerdezik mi vagy mondod magyar termeszetesen nem vajdasagi.
2012. ápr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Kepzeld sok szerb van aki megvaltoztatna azt ami most megy.Szerb szerbtol lop es neked az jo hogy minden 6.dinar jon vissza korulbelul mi ez oriasi kizsakmanyolas szerintem ...De nem csak magyaroktol szedik el mindenki mastol is.
2012. ápr. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsi volt a kerítés, hogy neked sikerült átugrani...

Légyszives, amit irsz, azt bizonyitsd is...

Például hogy egyes emberek Szabadkán jobban beszélnek szerbül mint magyarul...Örülnél ha így lenne.Mi kezdődött el?

Az hogy eltűnjön a délvidéki magyarság?Arra várhatsz öcsi.

Nézd csak meg, hogy mennyi ellenszél hatására még mindig mennyi magyar van Szlovákiában, Romániában, Nálunk, Ukrajnában...

szerbek könnyen megmaradnak Boszniában, mikor ugyanaz a nyelv.Horvátországban sem nehéz.

És akkor most nézzük Romániát,ami nem délszláv ország. A bánságban, ahol régen kb 100 ezer szerb élt, ma meg néhány ezer.Ebből mi következik?

Minket magyarokat nem lehet megtörni, erre már rájöhettetek ti internacionalista liberálisok.Aki meg szerb akar lenni, vagy esetedben vajdasági, legyen az.Nekünk nem fog hiányozni...

2012. ápr. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Bakker mi az hogy mit bizonyitsak annyi "Atila Tot"-ot ismerek meg ilyeneket ok tudjak hogy magyarok es beszelnek szerbul meg baratkoznak szerbekkel de evvel nincs is baj.Mi lenne evvel a baj?Nem itelem el az egesz nemzetet magyarok kozt is vannak ilyen radikalisok meg szerbek kozt es az egyutteles nehez lenne mert Trianon megvaltozik ha kardoskodunk ???
2012. ápr. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!