Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak a nők mindenért...

Hogyan tudnak a nők mindenért hisztizni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 09:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők azért alapvetően hajlamosabbak a hisztire (felőlem nevezhetjük nyavalygásnak is)

Egyszer pl. egyik órára (egyetemi) csak én mentem el egyedül fiú, lányok közül meg pont ott volt mindenki. Na most mi fiúk ha együtt vagyunk akkor röhögtetjük egymást, hülyéskedünk, kérdezgetjük ki mit csinált előtte nap este és mit fog, ilyesmik. De mikor ez volt, hogy ott volt az összes csajszi akkor történt, hogy késett a tanár, mi meg ott vártunk rá vagy negyedórát, de a csajok úgy elkezdtek hisztizni hogy én majdnem elröhögtem magam. Elkezdték, hogy jaj milyen idő van meg hogy jaj zhk lesznek meg jaj milyen tanárunk van stbstb :DD de jól megértették egymást csak hát nyafogtak nagyon.

2012. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 DannyZuko ***** válasza:
Hölgye s urak. nemá... Biológia 5ös. tisztában vagyok én is vele, csak hülye kérdésre hülye válasz is jár...
2012. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de azzal egyet kell, hogy értsek, hogy nőt gyakrabban hallani hisztériázni, mint férfit :D Egyszerűen mi nők ilyenek vagyunk.
2012. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a nők inkább hajlamosak a hisztizésre.

De van, hogy a férfi és képes rá. És az azért durva látvány tud lenni. Volt benne részem, úgy toporzékolt, mint egy kétéves gyerek, azt hittem megőrült.

2012. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na igen, a férfi-hisztinél kevés visszataszítóbb dolog van :D
2012. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!