Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak a nők mindenért...

Hogyan tudnak a nők mindenért hisztizni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 09:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Na végre megint aranyba lehet foglalni a férfi-nemet.


Random hasonló kérdések:

Miért krva minden nő?

Miért nem jövök be egy csajnak sem?

Miért csak a pénzes pasikra hajtanak a csajok?


stb-stb.

2012. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
A pasik 80% is hisztis. Főleg ha nincs szex, vagy ha mosogatni kell. Úgyhogy ne általánosíts.
2012. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
6%

"- Édesem, kivinnéd a szemetet?

- Nem igaz már, ma is én mentem boltba, miért kell a szemetet is nekem kivinni? Meg ma én sütöttem a sült krumplit - fakad ki a férfi.

- Én meg főzök minden nap - nézi hülyének a nő."


Nem mondom, hogy a nők nem hisztiznek, de ez a minivita köztem meg a barátom között zajlott le nem rég. Mi ez ha nem hiszti?

2012. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
Csak az a nő hisztizik amelyiket hagyják. Ennyi.
2012. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%

DannyZuko! Biológiai egyes!

A nőknek van dupla X kromoszómájuk

2012. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Hogyan tudnak a férfiak ilyen ostoba kérdéseket feltenni?
2012. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nem tetszik egy nőnek, és ennek hangot ad, és nőként magasabb a hangja AZ HISZTI. Ha a pasinak nem tetszik valami, és annak hangot ad, az jogos felháborodás...


Tudod mi a hiszti? Nézz meg egy gyereket aki földhöz vágja magát a boltban, mert az anyja/apja nem vesz neki meg valamit. Ezt csinálja a barátnőd? Nem hiszem.

2012. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Fogalma sincs. Én nő vagyok, de nem tudom hogyan kell. Úgy látszik belőlem ez kimaradt.
2012. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

3-mas válaszoló!

ÁÁÁÁÁ szakadok a röhögéstől :D remélem Te sem gondoltad komolyan amit írtál. Általános iskola 7. osztályos anyag. Ciki, ha okoskodni akarsz és még nagyobb marhaságot írsz, mint amit el lehet képzelni!


Kérdező! Nem minden nő hisztis, ellenben én már láttam férfit úgy hisztériázni, hogy a legtöbb nőt is megszégyenítené.

2012. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Inkább hogyan tud nagyon sok nő mindenért hisztizni? Úgy, hogy gyerekkorukban megtanulták, hogy ezzel majdnem mindent eltudnak érni.
2012. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!