Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon félek.

Mit csináljak? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2 hónapja jöttem új suliba és van egy csaj aki rám nézett és eldöntöttem, hogy utál (de amúgy nekem se szimpi) egymásra néztünk mindig beszólt nekem én meg nem bírtam és visszaszóltam! Azt mondta, hogy meg fog verni és már nem egy embert vert meg úgyhogy simán megcsinálja és én nem félnék tőle 1évvel fiatalabb is nálam csak hát ha behív még 5-6 embert akkor simán megvernek.. Mit csináljak? Megmondom őszintén eléggé félek! Előre is köszönöm!

13/L


2012. márc. 25. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

általánosban velem is ezt csinálta egy csaj, fenyegetett hogy ezzel megveret, azzal megveret.

egyik szünetben fogtam egy zacskót, teletöltöttem sáros vízzel és a nyakába loccsintottam.

persze ment sírni az osztályfőnökének és akkor mindent bevallottam, mikkel fenyegetett stb.

ő kapott beírást, meg lecs*szést, a többiek meg mondták hogy mehetek velük haza ha akarok a suliban meg úgyis ott vannak és nem hiszik hogy mer piszkálni.

persze még fenyegetett utána habzó szájjal, de 2 méternél közelebb nem mert menni hozzám.

nem kell törődni az ilyenekkel, csak a szájuk nagy, aztán ha kapnak a képükbe egy drasztikusat, mindjárt cincogó, félős kis egerek lesznek.

ki kell állni magadért, kinyitani a szád, megmondani kőkeményen hogy veled aztán nem fog semmit csinálni. elkapni egy pillanatban mikor védtelen, nekilökni a falnak és közölni hogyha meg mer veretni, majd a felépülésed után úgy megvered hogy őt viszont nem kaparják össze.

2012. márc. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:)
2012. márc. 26. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!