Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy nem az igaziba...

Félek, hogy nem az igaziba szeretek bele. Nem hiszem, hogy normális lenne ez 16 évesen. Segitetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Idáig kétszer voltam 'szerelmes' két teljesen más személyiségű fiúba. Nem vagyok az a pasizós tipus, vagyis nekem nem kellenek olyan kapcsolatok ahol csak jól elvagyunk stb. Honnan tudom, ha megtaláltam az igazit? Egyből éreznem kell, vagy kialakulhat? És mivan ha az igazival szakitok-szakitottam, mert azt hiszem-hittem nem ő az igazi. Kétségbe vagyok esve, és ez nem normális szerintem.
2012. márc. 9. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

:) 16 évesen ne az igazit találd meg. Hülyén fog hangzani, de meg kell tapasztalnod, milyen együtt lenni néhány 'nem-igazival'. Különben honnan tudnád, ki is az igazi, ha nincs mihez viszonyítani?

Az igazinak akkor kell jönnie, mikor már gondolnod kell a jövődre, az kell, hogy hasonló legyen az életstílusotok, jövőképetek. 16 évesen ez még nálad is alakulóban van, nemhogy a korodbeli fiúknál. Na kattogj ezen, hanem érezd jól magad a kapcsolatban, és ha nem megy, szakíts.

2012. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, még ráérsz az igazit keresni.
2012. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yuda ***** válasza:
67%

Ez az "igazi" dolog hollywoodi filmek kliséjére épül. Nincs olyan hogy igazi. Valaki kitalálta, mint a yetit, vagy lochnessi szörnyet. Olyan van, hogy illetek egymáshoz. Mondjuk úgy el tudom fogadni, hogy kevés ember van, aki hozzá való, de ez az "egy igazi létezik a földön és senki más", így hamis kép. Kevesen vannak, de nem egyetlen egy.

Kérdésedre válaszlova, 16 évesen nem sokan fogadnának rá, hogy megtaláltad volna az igazit. Ahhoz érettség, élettapasztalat kell. Kizárt hogy ez 16 éves korban már meglenne bárkinek. Ha mégis az úgymond igazit találtad volna meg, akkor pedig biztos legyél enne, hogy nem fog eltünni az életedből, hanem kitartotok egymás mellett. Ha mégsem történik meg, akkor lásd be, nem ő volt az.

2012. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van. Ez butaság, nem kell erre rástresszelni. Pláne nem 16 évesen! Nekem is volt már barátom ennyi idős koromban, akiről persze atz hittem,hogy az igazi, de azóta rájöttem, hogy elég sok igazival hozott össze a sors. Ha érted, mire gondolok.
2012. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igazatok van:)
2012. márc. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!