Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek hogy valami...

Mit tegyek? Félek hogy valami baja lesz segítség!

Figyelt kérdés
A barátommal élek nagyon szeretem és remélem hogy ő is szeret engem. Egy hete észrevettem hogy mikor éjszaka fel ijedek nincs mellettem. kimegyek a fürdőhöz és látom hogy résnyire nyitva van az ajtó. Látom hogy spray-t tesz egy törölköző alá és szívja a gázt aztán beszédül és majdnem összeesik én beszaladok a szobába vissza és olyan 10 perc múlva jön ő is nem szól semmit pedig látja hogy fenn vagyok. Mit tehetnék ilyen esetbe félek hogy valami baja lenne kihívjam a mentőket vagy mi?
2012. márc. 4. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ne rohanj vissza, hanem nyiss rá és beszélj vele. Nem normális, hogy szipuzik. Ülj le vele és keressetek megoldást.
2012. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak reméled vagy tudod? Ha szereted, akkor beszélj vele. Szipuzik, drogos. Biztos, hogy ez kell ?
2012. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sprayt tesz a törülköző alá,és mit szív??

desodort vagy mit???Nem normális dolog,hogy ilyet csinál valaki.Neked meg nem visszarohanni,és úgy tenni mint aki semmiről nem tud,hanem rányitni az ajtót,és kérdőre vonni,hogy mit csinál.Ha drogos akkor segíteni kell rajta ha hagyja.Ha nem segítesz akkor idővel a spray kevés lesz,és erősebb drogokhoz fog fordulni.

Arról nem is beszélve,hogy a tüdejét igen hamar tönkre vágná,és örülhet ha a 40 évét megéli majd..(ha meg is éli akkor komoly légzési problémákkal fog küszködni)

2012. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szembesíts a dolgával, ne folytass struccpolitikát! Először is meg kéne tudni, mióta csinálhatja. Mióta éltek együtt, mióta tapasztalod, hogy kijár éjszakánként a fürdőbe?
2012. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele, ez a gáz veszélyes akár le is bénulhat a szíve. Amint látod hogy össze esik azonnal hívj mentőt hozzá és ne hallgass rá ha ő azt mondja hogy nem kell meg minden. De csak akkor hívd ha látod hogy össze esett és nincs eszméleténél. Ez nem játék, beszélned kell vele erről, és fontos hogy NE ess pánikba.
2012. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

sima ilyen 300ft-os dezodorról van szó

nem tudom mit tegyek attól félek hogy annyit szívh hogy megáll a szíve és kész

2012. márc. 4. 21:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát és ha visszabújsz az ágyba sírni, meg tudod akadályozni? Szembesítsd, és kérd meg, hagyja abba! Ha kell, kérjen orvosi segítséget a leszokáshoz. Ha minden hasztalan, dobd ki, oldja meg maga a problémáját vagy nyírja ki magát, ha ez kell neki...
2012. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ez nálam nehéz hogy ne esek pánikba mivel szív beteg vagyok és bármikor nyek lehet nekem is fél éve élünk együtt és egy hete láttam meg először h mit csinál
2012. márc. 4. 21:17
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
ne csak azon gondolkozz, h mit tegyél majd, ha egyszer rosszabbul sül el (amúgy igen, azonnal mentő), hanem zon, h a barátod drogfüggő. mondd el neki, h tudod, ne hagyd, h tagadja, hisz láttad, ne hagyd, h elbagatellizálja, mert ezzel nem csak a saját, hanem a te életedet is tönkre fogja tenni. muszáj rábírnod, h hagyja abba, ha nem akarja, gondolkodj el a szakításon. ha akarja, segítsd, támogasd. az írásod alapján fiatalnak tűnsz, szerintem fogalmad sincs, mit jelent az, ha vki függő és mekkora sz.vás egy drogfüggőt szeretni... :-(
2012. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
19 vagyok és 3 éve járunk és amint írtam fél éve költöztünk össze
2012. márc. 4. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!