Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek hogy valami...

Mit tegyek? Félek hogy valami baja lesz segítség!

Figyelt kérdés
A barátommal élek nagyon szeretem és remélem hogy ő is szeret engem. Egy hete észrevettem hogy mikor éjszaka fel ijedek nincs mellettem. kimegyek a fürdőhöz és látom hogy résnyire nyitva van az ajtó. Látom hogy spray-t tesz egy törölköző alá és szívja a gázt aztán beszédül és majdnem összeesik én beszaladok a szobába vissza és olyan 10 perc múlva jön ő is nem szól semmit pedig látja hogy fenn vagyok. Mit tehetnék ilyen esetbe félek hogy valami baja lenne kihívjam a mentőket vagy mi?
2012. márc. 4. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ne fuss vissza, hanem segíts neki, nyiss rá, ahogy mások is írják. De ne hagyd el, lehet most van rád a legnagyobb szüksége. Ha nagyon nagy függő, akkor lehet te nem leszel elég, viszont lehet simán a nagy szeretet megtudná győzni, hogy te többet érsz.

Ha nem, akkor egyértelműen orvos, ez betegés, függőség egyik fajtája, erősebb dolgokhoz fog nyúlni (pl: Kokain vagy fene tudja milyen drogok vannak).

2012. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egy hete láttad először ... de azóta többször is? kb milyen rendszerességgel csinálja?
2012. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hétfőn láttam meg először és már 4-er láttam
2012. márc. 4. 21:25
 14/15 anonim ***** válasza:

először is ez a miért nem nyitottál rá vontad kérdőre ez az egyszerű válasz:mert ha benn van szipózva és azt se veszi észre hogy ott van a kedvese nincs értelme beszélni vele.

Ide nem elég a szép szó aki drogos vagy szipuzik vagy gyógyszeres már orvosi segítség kell mert az függő:(ez van és készülj fel hogy, elsőre azt mondja ő ezt tudja irányítani és nincs semmi baja

2012. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

jaj


Mi a tökömet lehet szívni egy dezodorból?


Ne már!!!


A propán-bután a nyerő vagy mi? Nem tudtam róla hogy a PB gáz annyira jó tudatmódosító szer lenne, de akkor már tudom akkor miért áruljak nagy palackokban a benzinkutakon is.


Nem is értem. Itt valami nem kerek.

2012. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!