Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a tesómtól, anyuéknak...

Félek a tesómtól, anyuéknak sem merek szólni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tesóm összeveszett velem,mert nekem jövő hónapba anyáék 40.000Ftért szemüveget vesznek. Azt mondta h nem kell nekem szemüveg mert majd kitolja a szemem a helyéről,és el is kapta már a nyakam! Alig tudtam elfutni előle. Folyton fenyeget hogy majd megöl,mert neki sokkal jobb volt amig én nem voltam. Anyáéknak mikor szóltam h ilyeneket mond akkor elintézik egy jaj,ne mondj már neki ilyen butaságokat mondattal.

De mosta szemüveg miatt nagyon berágott,mert ő meg nem fog kapni semmit sem,mert sok lesz a kiadés így abba a hónapba. De nem is mindig szoktunk kapni pénzt vagy bármit,csak ha pl szükség van ruhára cipőre akkor kapunk,meg ha egész hónapba jó jegyeket hozunk haza a suliból akkor is szoktunk kapni. De mondták anyáék h jövö hónapba nem lesz zsebpénz mert sok lesz a kiadés,és tesóm most engem hibáztat h miattam- Én sem akartam szemüveges lenni pedig. kezdek félni tőle. Anyáék meg azt hiszik h csak viccből nekem ilyeneket a tesóm. Meg ő letagadja h nem is azt mondta és hogy én hazudok. Mikor meg ver és utánna nyoma marad azt mondja h béna voltam és leestem a lépcsőn,vagy elestem. anyáék meg elhiszik. Azt hiszik h nagyon jó testvérek vagyunk.

Pedig tesóm már évek óta terrorizál!

Én 13/l tesóm pedig 18/L


2012. márc. 12. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Testvéred egy barom!!!Vedd fel a hangot legközelebb telefonnal.Amúgy meg van 20 ezerért is szemüveg ami divatos.
2012. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ja, ez jó ötlet... Vedd fel a hangot telefonnal, vagy mond anyukádnak, hogy legalább figyelje, hogy miket beszéltek, álljon oda az ajtó mögé vagy valami, ahol a tesód nem látja, de ő hallja. Mondd neki, hogy vegyen komolyan.
2012. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Kedves első,egy pár lencse önmagában 20+ még a keret is....

Miért nem mersz szólni?

2012. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mert akor még jobban megver ha szólok. és nem is hiszik el amit mondok,mert azt hiszik h jó testvérek vagyunk és szeretjük egymást. pedig tesóm utál engem. Mindig mondja h egyszer ugyis meg fog ölni.
2012. márc. 13. 00:16
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Én 22-ért vettem fekete-ezüst hello kittys szemcsit vékonyított lencsével.De nem ez a kérdés...
2012. márc. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Tesóddal komoly gondok vannak. Egy 18 éves majdhogynem felnőtt lány,nő nem viselkedhet így.Még viccből sem mondhat ilyesmit a húgának. Egyszer,ha nem lesz otthon ülj le a szüleiddel beszélni. Mond el,hogy Te tényleg félsz tőle,meséld el,milyen agresszív stb. Ha szükség van rá,akkor keressetek fel pszichológust,kérjetek tőle segítséget. Ezt nem szabad szó nélkül hagyni,mert ez a viselkedés nem normális.
2012. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
mondjuk a 40 tényleg sok, én 28ért vettem hoya lencsével, szemvizsgálattal, guess keretttel szemcsit, ja és 25 évesen, nem pedig 13....
2012. márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
mindenképp mondd el mindazt, amit itt leírtál egy, a környezetedben élő felnőttnek! nincs olyan tanárod a suliban, akit kedvelsz, akiben megbízol? mondd el neki négyszemközt és ő majd beszél anyuddal, aki egy felnőtt hatására biztos, jobban elgondolkodik. ha nincs ilyen tanár, akkor valaki más, a lényeg, hogy jó legyen a viszonyotok és bízz benne. a tesód elvetemült és nagyon veszélyes, amit csinál, akár komoly kárt is tehet benned! ne add fel, találj valakit, aki hisz neked és tud segíteni!
2012. márc. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
A tesód egy aberrált állat! Vedd fel telefonnal hogy miket mond és mutasd meg a szüleidnek!
2012. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Az egyáltalán nem mindegy, hogy milyen szemüveg kell, van, ahol a (speciális csiszolású) mér magában 30 ezer, keret nélkül.

A tesód szövegeit meg vedd fel és játszd le a szülöknek.

2012. márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!