Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon félek.

Mit csináljak? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2 hónapja jöttem új suliba és van egy csaj aki rám nézett és eldöntöttem, hogy utál (de amúgy nekem se szimpi) egymásra néztünk mindig beszólt nekem én meg nem bírtam és visszaszóltam! Azt mondta, hogy meg fog verni és már nem egy embert vert meg úgyhogy simán megcsinálja és én nem félnék tőle 1évvel fiatalabb is nálam csak hát ha behív még 5-6 embert akkor simán megvernek.. Mit csináljak? Megmondom őszintén eléggé félek! Előre is köszönöm!

13/L


2012. márc. 25. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
beszélj az osztályfőnököddel, hogy beszéljen a csaj osztályfőnökével,hogy állítsák le.
2012. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Figyelj, NEKED tudnod kell, hogy nem lehet egy ember mindenki barátja, NEM lehet mindenki szimpi a másiknak! Tarts ki! Megverni azért nem ajánlatos neki, mert gyermek védelmiekhez fordulhatnak a szüleid, sőt rendőrökhöz is. Az erre szakosított rendőrök elégé kemények ebben az ügyben, az én anyum ilyen rendőr apum meg "sima rendőr".

NE FÉLJ!

Ha bánt irány először egy tanár/nő vagy az igazgató utána a szüleid. Ha meg fiatalabb végkép ne félj! De ne keveredj csak úgy verekedésbe. Amúgy jól tetted, hogy vissza szóltál, én is azt tettem volna egy 1 évvel kisebb nekem ne dumáljon!

HAJRÁ ÉS NNNEEE FÉLJ!!!!!

16/L

2012. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak akkor meg én leszek a hülye csicska aki megijedt és csak jobban fogják csinálni! Már a 8.osokkal is jóba vagyok, ők azt mondták ne foglalkozzak vele! Vannak nekem 16-17éves barátnőim is ők is mondták, hogy szóljak ha van valami és bemennek megverni, de hát ha meg őket hívom be akkor is csak röhögni fognak, hogy megijedtem...
2012. márc. 25. 20:47
 4/12 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek!
2012. márc. 25. 20:48
 5/12 anonim válasza:
Akkor meg te is röhögj rajta, hogy egyedül nem mer veled kiállni. Ennyire egyszerű, mert amit most írtál szinte tökre az ellentettje a felső szövegnek. Döntsd el előbb, hogy mit szeretnél.
2012. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én próbáltam vele megbeszélni és nem akartam ezt, de őt nem érdekli!
2012. márc. 25. 20:51
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 25. 20:52
 8/12 anonim válasza:
Figyelj, ne hagyd , hogy egy 1 évvel kisebb megfélemlítsen. Kerüld el őt, és ha még mindig próbálkozik igen is beszélj a barátnőiddel, hogy NE VERJÉK MEG (ABBÓL CSAK MÉG NAGYOBB BAJ LENNE!!!!!!!!!!!) De beszélgessenek el vele, hogy mit képzel. Ha nem jön össze akkor majd az utcán kapják őt el, de csak óvatosan!!!!
2012. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. márc. 25. 21:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy volt egy verekedés tavaly a suliba amibe benne volt ez a csaj, ő kezdte és még a rendőrség is kint volt! Akkor is a 8.osokat verte meg a barátaival!
2012. márc. 25. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!