Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek 1 kicsit, mit tegyek? 21/L

Félek 1 kicsit, mit tegyek? 21/L

Figyelt kérdés
a barátom családja el akar költözni 400 km-re innen.A párom nem akar itt hagyni,anyukámat nagyon szeretem kicsit szigorú nem engedne elköltözni nem tudom mit tegyek,még van 2 évem érettségiből is.És lehetséges hogy babát is várok bár ez nem 100%-os
2012. márc. 5. 18:00
 1/10 A kérdező kommentje:
az érettségit mindenféleképpen le akarom tenni esti tagozaton és még ha kell dolgozni is fogok
2012. márc. 5. 18:03
 2/10 anonim ***** válasza:

Maradjon a barátod nálatok!

Nem lesz ez egy kicsit sok neked egyszerre?suli, munka,baba?

2012. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

21 évesen még 2 éved van az érettségiig?


Na, a válasz:

- vegyél tesztet, hogy kiderüljön, tényleg terhes vagy-e

- mivel a párod szüleitől nem várod el, hogy eltartsanak, így neked maradnod kell

- párod dolgozik vagy tanul? Ő nem maradhat ott, ahol most éltek albérletben/kollégiumban?

2012. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen még 2 évem van mert már van 1 szakmám :) a párom nem dolgozik és épp emiatt akarnak elköltözni a jobb munkalehetőség miatt,teszttel még várnék ezen a héten mert most járok 33. ciklus napon és volt olyan hogy csak a 37. napon jött a havim
2012. márc. 5. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudod estin befejezni a sulit munka mellett? Amúgy az ő szülei mit szólnának, ha te is mennél velük? Persze úgy, hogy dolgozol, és beszállsz a költségekbe.
2012. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem értem a kérdésed útolsó,a szűlei is mondták hogy menyek velűk
2012. márc. 5. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:

És ezt nekem honnan kellett volna tudnom? :-)

Esti suli? Vagy párod szülei el is tartanának?

2012. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
esti suli mellett eltudnék menni dolgozni
2012. márc. 5. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Most akkor nem értem a problémád. Nagylány vagy akinek van barátja és lehet hogy hamarosan babája. Elköltözhetsz a barátodékkal és befejezheted a sulit levelezőn. Mi is akkor a kérdés?
2012. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az hogy anyukám nem nagyon fog ebbe beleegyezni :/ nővérem is 1 szó nélkűl ment el már 2 éve én nem így akarok elmenni :( és ez alatt az idő alatt nem is beszélnek egymással :( mégis hogy kezdjek hozzá?
2012. márc. 5. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!