Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit félek, mit tegyek?

Kicsit félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Angliába fogunk költözni,és ott kell iskolába járnom.Kicsit félek,mert csak a nagyon alapokat tudom angolból,éppen annyit,amennyit egy normál általános iskolában tanulunk.Kevés az időm,mert 2 hónap múlva indulunk.Tényleg hamár ott vagyok,és csak angolt hallok,akkor előbb-utóbb megtanulok??vagy ez hogy is vagy??Valakinek volt már tapasztalata??Segítsetek!!

Előre is köszi

14/F


2010. dec. 26. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

persze, ne aggódj nagyon hamar meg fogod tanulni,ebben a korban amúgy is fogékonyabb vagy még erre a dologra

Amugy meg nem rossz döntés kiköltözni,jobb esélyekkel indulsz majd az életben felnőttként

2010. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fel a fejjel!gyorsan meg fogod tanulni a nyelvet,én örülnék,ha lenne ilyen lehetőségem
2010. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is 14 éves volt amikor kijöttünk Angliába.Ő egy szót sem tudott angolul,mert németes volt.

De nem kell aggódni! Nagyon segítőkészek,és hamar megtanulsz angolul.Jóformán csakis angolt fogsz tanulni..A fiam már 18 éves,és azóta leérettségizett.Jelenleg is tanul,és ma már nagyon nagyon jól tud kommunikálni...

Egyébként a gyerekek tanulnak a legkönnyebben..Szóval ne aggódj,hamar beleszoksz..

2010. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu, egy osztallyal vissza fognak rakni a hianyos angol tudasod miatt. Ne felj, en sem tudtam,velem is e tortent, de az orakon mindent megertettem, mert az ottani tanitas 1-2 evvel le van maradva. Megtanulsz a tobbiektol, sot nagyon fognak segiteni, elethosszi baratsagot kothetsz.
2010. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit..A tanulással sem lesz gondod,mert a magyar oktatáshoz képest az angol oktatás nagyon gyenge,és nevetséges..Röhögve végig fogod vinni..
2010. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,megynyugtató volt ;):D:D:):)
2010. dec. 26. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!