Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom be szeretne mutatni...

A barátom be szeretne mutatni a szüleinek, kicsit félek. Adnátok néhány jó tanácsot? Köszönöm.

Figyelt kérdés
:)
2010. nov. 17. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Tudakold meg, hogy az édesanyjának mi a kedvenc virága (esetleg édessége) és vigyél ajándékba, az apukájának esetleg egy üveg italt. Legyél önmagad, valamint illedelmes és tisztelettudó.
2010. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ne félj! :)

Engem 2 hete mutatott be 2 hét ismertség után.

Nagyon kedvesek voltak velem, az volt az első mondata anyukájának, hogy végre megismerhet, nagyon sok jót és szépet hallott rólam, ami biztos hogy igaz is.

Én csak zavartan mosolyogtam. :)

Viselkedj természetesen, én vittem egy kis bonbont nekik első találkozásnál, aminek nagyon örültek, néhány szót váltottunk, de aztán elvonultunk, aztán meg mikor mentünk haza, apukája mondta, hogy reméli, hogy sokat megyek majd hozzájuk, anyukája meg, hogy amikor csak kedvem van, bármikor mehetek hozzájuk! :)

Azóta mindig puszival köszönnek, és rettentően kedvesek velem!

Kívánom, hogy a párod szülei is ilyen kedvesek legyenek Veled, és szerintem nekik az lesz a fontos, hogy lássák, hogy szereted a fiukat! :)

2010. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az ajándékoknál fontosabb a viselkedésed. Amikor találkoztok mosolyogj, fogjál velük kezet, nézz a szemükbe. Ha mondott valamit a barátod a szüleiről, ami tetszett neked, azt említsd meg. (Pl. Laci mondta, hogy ... ennek nagyon örülök... vagy: én is szoktam... vagy: ezt én is szeretném megtanulni.)

Amúgy legyél nagyon természetes és éreztesd, hogy nagyon szereted a fiukat (mosoly, rajongó tekintet.)

2010. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne görcsölj, legyél spontán, de ne add ki magad elsőre, főleg mikor keresztkérdéseket tesznek föl.

Az én párom anyja első alkalommal úgy összebalhézott a fiával ( nem rajtam, hanem személyes ügyben), hogy kőbunkók potyogtak az égből.:)

A következő alkalommal már "kedvesebb" volt.

2010. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Legyél természetes, ne görcsölj!

Derítsd ki, anyukának mi a kedvenc édessége,virága, apukának egy finom bort.Legyél közvetlen, érdeklődő.

Ne legyél túl kihívó sem, mert azt általában nem szeretik a szülők.

OFF:Amikor először mutatott be a párom az anyukájának, meg a nevelőapukájának, én is ugyanezeket vittem. Bár mondták, hogy nem kell költekeznem. Ja és ha megengedik, nyugodtan tegezheted.Bár az elején nekem is nagyon furcsa volt, de aztán megszoktam.Most már 2 éve és 9 hónapja, hogy együtt vagyunk, családtagként kezelnek.

Sok sikert:)

Majd mesélj, mi volt!

2010. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Hát Ferrero Rochert ne vigyél ajándékba, én azt vittem, nagyon ideges voltam, remegett a kezem, és remegtek-zörögtek a bonbonok a dobozban is. Nagyon röhejes volt : )
2010. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!