Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az dicsekedni való ha valakine...

Az dicsekedni való ha valakinek a párja tanár?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonomnak most új barátja van. Nem is tudom hány éves, de olyan 25 körül lehet, a rokonom 22. Kb dicsekedve meséli, hogy tanár, meg a szülők is teljesen oda vannak ettől. Ez olyan nagy dolog?
2012. márc. 20. 21:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dicsekedni nem szép dolog, de büszke attól még lehet rá. Miért is ne? Én is büszke vagyok a páromra, arra, amit elért, főleg most, hogy nekem az jelenti a sikert, ha találok valami munkát.
2012. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát tudod, hogy van az a sztori a "más tollával való ékeskedésről"...


Röhögök; tuti besz*rnának anyuék, ha a srác agysebész volna XD

2012. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Missi_Key ***** válasza:

#5. válaszoló. ne csodálkozz hogy nem tisztelik a tanárokat. saját tapasztalat, hogy a legtöbbjük, bár azzal foglalkozik hogyan tanítson meg embereknek valamit, mégis fogalma sincs az emberi memória alapvető működéséről. sőt. néha komolyan nevetségesnek érzem hogy én többet értek a tanításhoz mint a tanáraim....meg eleve az egész rendszer. nem is csinálnak semmit, csak nevelni akarnak, ami meg pont nem a tanár feladata lenne, hanem a szülőé. sőt a tanárnak nincs is joga átnevelni egy gyereket. (gonolok itt vallásos nézetekre pl.)

szóval ne csodálkozz hogy nem tisztelnek egy olyan szakmát ami kb. középkori alapokra épül, és nem fejlődött a tudományal, holott épp szellemi foglalkozás.

2012. márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
27%

9-es: "A műveltség manapság nem tanultság kérdése."

Persze, azt kilóra veszik a műveltségfáról kopasz, félig kigyúrt vállalkozóéknál. Én azt mondom, aki művelt, intelligens, tud viselkedni, az előttem valaki. A pénzeszsák meg ha ezt a szintet nem hozza, nekem zéró, akit elegánsan lekezelek, ha kell.

2012. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!