Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell letagadni, ill....

Miért kell letagadni, ill. titkolni?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy semmi közöm hozzá,csak érdekelne a véleményetek.Adott egy 10 éve élettársként együtt élő fiatal pár 2 gyerekkel.A szülők 28,29, a gyerekek 7,10 évesek.

A faceb.-on egyik sem tünteti fel a kapcsolatát,A nő családjaként a testvéreit ,és a fiát adja meg. A lányát,és az élettársát nem.A férfi egyik cs.tagját se adja meg,sem a csal.i állapotát.Mintha nem is lenne családja.Az iwiwen meg egyedüllálló.

A nő pedig rejti a családi állapotát.

Nekem ez nagyon furcsa.

Tudom, hogy a nő megcsalta régebben a férfit, lehet,hogy ezért?Együtt vannak ugyan, de csak kényszerből,vagy nem tudom...

Szerintetek?


2012. márc. 15. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Attól még nem kell egyikre sem rámozdulni...
2012. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sincs kiírva, igaz mióta együtt vagyunk (négy éve, ebből két év házasság) talán évi egyszer ha fellépek. Nem az számít mit tesznek ki az ablakba, hanem amit zárt ajtók mögött csinálnak.

Amúgy igen, semmi közöd hozzá.

2012. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok rámozdulni,nem taknyos kölyök vagyok,és nem is párkereső.

csak úgy tapasztaltam, hogy ált.ban az emberek felválalják a családjukat, párjukat,ha már fentvannak egy közösségi oldalon.

Mint írtam is,tudom, hogy nincs közöm hozzá,ezért nem kell lehurrogni.

Azért megengeded,hogy felvessem a témát,mert érdekel??Köszi.

Várok még véleményt.

2012. márc. 15. 10:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én férjnél vagyok, de semmi nincs fent a családi állapotomnál.
2012. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
igazad van. aki nem tünteti föl a családjának a másik felet , ott gond van.
2012. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem írom ki a kapcsolati állapotomat, a párom sem, és egy csomó más ismerősöm sem. Aki ismer annyira, az tudja, aki meg nem, annak semmi köze. Nekem nem hiányzik, ami egy ismerősömmel történt, hogy mikor szétment a sokéves (ó, ők tuti össze fognak házasodni kategóriás) kapcsolata, és valamelyikük kiszedte a pipát, azonnal telekommentelték a döbbent évek-óta-nemlátott ismerősök a fél oldalt mindenféle hülyeséggel. Basszus, nehogy már oda jussunk, hogy hogyha nem írom ki valakiről fb-n, hogy a lányom vagy a párom, akkor már nem is szeretem, megáll az ész. Nem személyi igazolvány ez, basszus, hanem egy szórakoztató oldal.
2012. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
egyetértek az utolsóval!Tuti van valami gond!
2012. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 1ilyenről tudok.Ott azért nincs feltüntetve a kapcsolat,mert egyébként munkahelyről,innen-onnan több támogatást kap a nő,egyedülálló anyaként,és nem akar lebukni.
2012. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs beállítva h kapcsolatba vagyok,nincsenek feltüntetve h ki azanyám,testvérem.. Akkor az ilyen gondolat menet szerint le akarom tagadni anyémat? hülyeség
2012. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valami törvény írja elő, hogy mindenkinek ki kell teregetni a magánéletét a közösségi oldalakon?
2012. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!