Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet titkolni?

Meddig lehet titkolni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 2éve dohányzom. Szüleim nem tudják, eddig egész jól titkoltam, de mostanában egyre többet gyújtok rá, erősebb cigire váltottam, és ha olyan nap adódik, mikor nem dohányozhatok, remegek feszült vagyok, ideges, ami már nekik is feltűnt.Volt valaki hasonló helyzetben? Lehet egyáltalán titokban dohányozni? Tippek rá?
2011. júl. 16. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna rászoknod.

Így most nem kellene titkolóznod. Hazugság hazugságot szül.:-) Előbb utóbb kifog derülni.

Addig meg legyél óvatos.

2011. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább szokj le
2011. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, milyen szülők lehetnek, akik 2 év alatt ezt nem vették észre... O.o Nem lehet, h tudják, csak neked nem szóltak róla?
2011. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én dohányoztam azt hittem évekig jól titkolom a szülők előtt.Amikor szóba került a cigi,anyám csak annyit mondott,hogy évek óta tudják,hogy bagózok de mivel tudták,hogy csak vitáznék velük,így nem szóltak.Szerintük nem lehet nem érezni a bagószagot rajtam..

Eltelt 20 év.Már 15 éve nem dohányzom.Így simán megérzem én is hogy ki bagózik és ki nem..

2011. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két esetig: vagy addig, ameddig rajta nem kapnak, vagy addig, amíg elő nem jönnek a betegség tünetei. De akkor már késő lesz.
2011. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semeddig,most is tudják,egyébként hülyeség is titkolni,pláne,ha függő vagy.
2011. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
szerintem is tudják, főleg ha velük élsz, nem pedig mondjuk koleszban vagy ilyesmi. érződik rajtad, hidd el...:S
2011. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki dohányzik azt egy nem dohányzó észreveszi,hiába titkolja.A szüleid vagy dohányoznak,ezért nem érzik vagy egyszerűen nem érdekli őket.
2011. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azt sem hiszem el hogy nem érzik rajtad hogy cigiztél..


nem akarják tudomásul venni , nem akarják észrevenni.

Ennyi..

2011. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!