Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen titkod van a párod...

Milyen titkod van a párod előtt? Illetve mit "kell" titkolni?

Figyelt kérdés

Állítólag "kellenek" egy kapcsolatba titkok is. Na de milyen titkok? Én a párommal mindent megbeszélek. Ha megkérdezi, hogy milyen napom volt, akkor részletesen elmesélem azt, ami említésre méltó.


De akkor mégis milyen titkoknak "kéne" lennie? Te titklsz előle valamit?


2012. febr. 20. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen van egy titkom a családjáról amit ő sem tud. És nincs is szándékomban elmondani.
2012. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez tök hülyeség, hogy kell lennie titkoknak egy kapcsolatban.

Nálunk sincsenek.

2012. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mi is olyanok vagyunk mint ti, nem értem ezeket a titkokat, de lehet arra gondolnak hogy nem mondjuk el egymásnak hogy közeli baráttal esetleg mit beszélünk a másikról vagy ilyesmi.
2012. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De minek mondanám el magamtól, hogy miről beszéltem vele? Ha rákérdez, elmondom. De magamtól nem. Akkor ez egy titok?
2012. febr. 20. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
ne titkolok semmit. szerintem nem ettől marad érdekes egy nő. szerintem az őszinteségben sokkal több meghittség van, mint amennyi izgalom a titokban
2012. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek titkaink.


Az összes előző kapcsolatomban voltak,még az érzelmeket,gondolatokat illetően is,mindig közrejátszott ez abban hogy veszekedtünk,hogy vége lett.


Úgy indultam neki ennek a kapcsolatnak,hogy nincsenek titkok,megbeszélünk mindent.Eleinte furcsa volt (párom szerencsére jól fogadta),az apróságoktól a kinos dolgokig mindent megbeszélünk.

És működik.

Sosem veszekszünk.

Én magam is elcsodálkoztam amikor ismerős megkérdezte hogy mikor veszekedtünk utoljára nagyon.És sohát válaszoltam,mindent higgadtan átbeszélünk évek múltán is.

2012. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem vannak titkaim, de jobb ha azok titokba is maradnak. Nem kell rólam tudnia mindent
2012. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Vannak titkaim és nem hiszem, hogy ez baj lenne. Amihez úgy tényleg köze van, illetve érdekli azt persze elmondom neki, de a múltamban vagy egy-két dolog, amit legszívesebben inkább kitörölnék és neki főleg nem szeretném elmondani, mert nem akarok szégyenkezni.
2012. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Pár 10 év után mondhatom. Hogy az a legjobb alap eset, hogy nincsenek titkaitok. De nekem már vannak, mert van nagyon ritkán kb évente 2szer olyan esemény amivel nem akarom a feleségem terhelni. Nagyon rossz, hogy nem mondom el neki ami nyomja a lelkem, de ezek általában olyan dolgok amik neki lekileg még nagyobb terhet jelentenének..
2012. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy jól működő kapcsolatba nemhogy nem kellenek titkok, hanem nem is lehetnek..... semmit nem titkolok előle...
2012. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!