Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiszorítani az...

Hogy lehet kiszorítani az internet egy kapcsolatból? Illetve a pc játékot.

Figyelt kérdés

Nálunk is úgy van, hogy a barátom 2 óránál többet nem bír ki iphone nélkül. Távkapcsolatban vagyunk, de ha ott vagyok kicsit törődik velem aztán teló, laptop , gép cserélgetve..


Nem volt ez olyan rossz amíg csak egy számítógép volt. Tervezzük az összeköltözést, de én nem nagyon akarok így élni h mindig ül valami előtt.


Mondtam neki ezt már, de ő meg azt mondja h csak de volt problémázok, de volt már arra példa h odaült a gép elé játszani 10 körül és este 6ig ült ott...


2012. febr. 6. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

semmit. keress más faszit. nekem is volt egy.ök még hálopartiztak is ahol 3 napig nyomták és otthon is állitása szerint volt h 18 ora alatt jo ha pisilni kiment.

nekik az az élet,az a világ,mellette nem lesz teljes életed ezt most megmondom.

2012. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Az én pasim nagy játék-függő. Ebbe viszont nem halok bele. Amikor ő este elkezd játszani 9 körül én elkezdek az ágyban olvasni. Ezzel a problémát megoldjuk.. :) Ha pedig nem szeretném, hogy játsszon, mert mondjuk takarítani kell, akkor megkérem, hogy segítsen és ne azt a szar gépet nyomkodja, ő pedig felfogja és segít. Ez kommunikáció kérdése.
2012. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Megfordítom a kérdést: hogy lehet egy önző, akarnok, férfit saját külön rabszolgának akaró nőtől megszabadulni?

Ugye, így már nem is hangzik olyan jól?

Ő ilyen, te ezt nem tudod elfogadni. Felnőtt ember, ennyi. Megváltoztatni nem fogod tudni.

2012. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
18:20, nem lehetsz ekkora hímsoviniszta állat. :D Ha egy nő egy távkapcsolatban vágyik arra, hogy ha már együtt vannak hetente egy napot, 10 percnél többet foglalkozzon vele a párja, akkor már rögtön"önző, akarnok, férfit saját külön rabszolgának akaró nő"?? Laughing my ass off. A férfi meg egy aszott érzelmi intelligenciájú gyökér. Ott kell hagyni az ilyet a fenébe, hosszú távon nem vezet semmire.
2012. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a dolog nyitja, h a pasid valóban függő vagy csak szeret játszani, de tudja a mértéket. ezt mi innen nem tudjuk eldönteni. ha igazi függővel állsz szemben, szenvedni fogsz mellette és nem lesz jó vele élni. megváltozni pedig aligha tud, ez a függőség lényege (amúgy van rá esély, h elmúlik, amikor egyszerűen kiöregszik belőle, de az 27 éves kor előtt nemigen szokott eljönni, van, akinek még 30-on túl sem). van, akinek ez csak egy jó időtöltés, egyfajta hobbi. nekem pl ilyen a gyakorikérdések :). ha én néha feljövök ide, a pasim pedig ilyenkor játszani szokott a számítógépen (mármint a másikon). de mindketten simán becsukjuk a laptopot, ha valami programunk van és nem foglalatoskodunk vele órákig egybefüggően. soha semmilyen problémát nem csináltunk ebből. egyszer megkérdezte, h kérdezek-e bármit itt vele kapcsolatban. ennyi :)
2012. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18:30-as, vicces akartál lenni, és még viccesebb lettél: nő vagyok :P (18:20 voltam)
2012. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Függőknél nem segít a kommunikáció, ha mondod neki se megy el plusz ha ordítasz te vagy ribanc....nálunk is volt ilyen az elején (szintén távkapcs, csak hétvége volt)annyiban más hogy együtt játszottam vele de ha veszített vagy ilyesmi akkor kiakadt dühöngött hisztizett...tiszta gáz...aztán persze bocsi bocsi...de elejét vettem a dolgoknak és megbeszéltem vele hogy kell neki párkapcsolat vagy marad anyuci pici fia életkorban, azóta csak nevetünk ezen de így is mindig szégyenli milyen hülye volt , lehetetlen nincs csak ahhoz kell a másik is, azóta együtt lakunk (6 év) a lényeget megnézzük a neten aztán ennyi.
2012. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!