Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti hányszor van kimenője a...

Heti hányszor van kimenője a férjednek illetve neked külön-külön egy hónapban?

Figyelt kérdés

Főleg a kisgyerekes családok válasza érdekel, de írhattok nagyobb gyerekkel rendelkezők is.


Van ilyenkor veszekedés vagy természetes, hogy külön kikapcsolódtok egy kicsit? Ha lehet írjatok kort is!


Köszönöm!


2012. febr. 20. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Kimenője? Sosem. Attól, mert egy család vagyunk megbeszélés alapján akkor mehetne el, amikor akarna. Nekem nehézkesebb, mert velem van a gyerek szinte mindig, de ettől függetlenül én is akkor megyek, amikor akarok. Bár egyikünknek sincsen rá igénye.
2012. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval nem egy héten hanem egy hónapban. Nagyon ügyesen tettem fel a kérdést, bocsi.
2012. febr. 20. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Kimenő? Nekem senki nem mondja meg,mikor hova menjek.Amikor fontos,otthon vagyok, de van külön életem is. Én se mondom meg a feleségemnek,mikor mit csináljon.


32F

2012. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Kimenő? Családunk van, nem laktanyánk! :)


Akkor megy, ha programja van. Engem ugyan nem zavar. Az sem zavarna, ha minden este menne, de van benne annyi felelősségtudat, hogy nem ésszerű keretek közt tartja ezeket.


Természetesen én is eljárok, tehát abszolút egyenrangúak vagyunk, egyszerűen csak meg kell beszélnünk előre, hogy nehogy megoldatlan legyen a gyerekfelügyelet.


Heti 1 este minimum elmegyek én is, ő is. Van, hogy többször, az sem gond, ahogy épp összejön.


Sosem volt veszekedés emiatt.


36N

2012. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
4. választ helyesbíteném: természetesen "ésszerű keretek között" :)
2012. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát nekünk a 10 éves házasságunk alatt nem volt ilyen, hogy "kimenő".

Ha akarunk megyünk, de eddig mindig együtt mentünk mindenhova, külön soha.

2 kisgyermekünk van.

29/N

2012. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

kimenő :D

amúgy akkor megy amikor csak akar, nem kell engedélyt kérni, csak szóljon azért róla. de amúgy ez nagggyon nagyon ritkán van. jobban szeretünk együtt menni.

2012. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen, hogy kimenő. Nem tartjuk egymást pórázon. Ha dolgunk van, vagy mehetnékünk, akkor megyünk. Bejelentem, hogy szombat délután mozi a barátnőimmel, akkor ő vigyáz a gyerekre, miután hazajöttem ő elmegy sörözni. Például. De amúgy nem sokat járunk el külön-külön, viszont akkor nem kell külön engedélyt kérni, csak a gyereket kell elhelyezni vagy a párunknál vagy nagymamánál. Persze általában tudjuk a másikról, hogy hol van, de nincs belőle szájhúzgálás meg veszekedés, hogy "minek mész, ne menjél, maradj inkább itthon", stb.
2012. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi fiatal pár vagyunk,4éve együtt.Ilyen sosem volt,hogy külön.

A kezdetektől természetes volt hogy együtt megyünk szórakozni,ha megyünk is ritkán.Ha az egyik felünk nem akart menni valahova akkor a másik sem ment,de nem azért mert "papucsok"vagyunk és össze vagyunk nőve,hanem azért mert a másik nélkül már nem volt kedvünk menni.És ez tényleg így van!

Most hogy eltelt 4 év,együtt élünk,össze szokottabbak lettünk.

A párom van hogy reggel 6tól este 7-8ig melózik,emelett főleg nem akar "kimenőt",örül ha hazaér és beesik az ágyba.Keveset vagyunk együtt,így hétvégén is együtt vagyunk vagy haza látogatunk a rokonokhoz.De hogy külön-külön bulizzunk,amikor amúgy sem sokat vagyunk együtt??

Sőt,megismerkedésünk elött a párom sokat haverozott kocsmákban és sokat járt diszkóba.

Amikor összejöttünk felhagyott mindezzel.Nem azért mert kértem,csak tudta hogy nem szeretem a kocsmai ivászatot.És megváltozott nekem,amiért még most is hálás vagyok.

Nem azt mondom hogy egy kapcsolatban hiba a külön-külön bulizás!De nálunk így oké,és később ha lesznek gyerekek akkor nem azt látják majd hogy apa még a kevés szabadidejében is "kimenőt" kapott,hanem azt látja majd hogy az apa velünk van,vagy éppen "együtt" csavargunk ha apa nem dolgozik...

2012. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!