Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megműttetnéd magad hogy a...

Megműttetnéd magad hogy a férjednek jobban tetszél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 11:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2011. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!
2011. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
80%

Akkor műttetném meg magam ha magamnak jobban tetszenék.


Milyen műtétről lenne szó?

2011. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A férjem (már) azért a férjem, mert úgy szeretett és fogadott el, ahogy voltam a házasság előtt, és szeressen ugyanúgy a házasság után is.
2011. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem


magam miatt igen,de ha magamnak tetszem,neki nem,ugy nem


(szülés után kis hasfelvarrást fogok,mert vékony vagyok,megfog nagyon nyulni a böröm,de ezt is magam miatt csupán,egyenlőre még erről is lebeszélni akar,ugyhogy nem hiszem hogy bármikor rá akarna venni komolyabb szépészeti műtétre)

2011. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az utolsó véleményét.Ha férjem elvett feleségül,ha szeret akkor úgy szeret ahogy most kinézek,aki most vagyok.Nem műteném meg magam,mert az már nem én lennék.

Semmi pénzért nem csináltatnék nagyobb melleket(bár nekem erre nem lenne szükségem mert így is nagyok) vagy nem csinálnék pisze orrot ,szopós szájat..

Ha nem vagyok neki úgy jó ahogy a természet alkotott,akkor nincs miért együtt élnünk tovább..

2011. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

Nem,azért műtetném meg magam hogy magamnak jobban tetszem.

A melleimet megmütetném ha lehetne,kissebiteném.

2011. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

magam miatt csak és kizárólag

ha a férjem kérné hogy tegyem meg akkor 100% hogy nem tenném, sőt elgondolkodnék rajta, hogy elhagyom mert nem tetszem neki

2011. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Miatta nem. Én pont egy ilyen műtét előtt állok, már azóta szeretném, hogy lezárult a fejlődésem és kiderült, hogy a természet szűkmarkú volt és nem változik már.


A férjem azt mondta, hogy neki a jelenlegi adottságaimmal is nagyon tetszem, de ha NEKEM ez fontos, akkor támogat. Volt egy olyan kör is, ahol szerintem megijedt az altatásos műtét gondolatától és még kétszer átrágta velem, hogy ugye jó az orvos, ugye átnéztük rendesen a szerződést, az altatóorvosnak is feltettem minden kérdést.


Ha valami nem tetszett neki és szólt, az csak olyan volt, ami jogos is volt. Teszem azt kevésbé sportoltam és hatott a gravitáció - olyankor normális hangnemben mondta, hogy esetleg eddzek többet bizonyos testrészekre, mert már nem a régi. De műtétre ő maximum akkor akarna rávenni, ha balesetben eltorzulna valamim, bár még ebben sem vagyok biztos.

2011. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Hasplasztika.mert az ő munkatársai megcsinaltattak es szerinte milyen jo
2011. dec. 28. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!